×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


7 mln pasażerów Ryanair w KrakowieRyanair przewiózł już siedem milionów pasażerów z/do krakowskiego lotniska od momentu pierwszego pojawienia się w stolicy województwa małopolskiego w 2005 roku. 7 milionową pasażerką Ryanair w Krakowie była 17-letnia Kinga Mielecka, która podróżowała wraz z siostrą z Londynu. 

- Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania 7 milionowego pasażera w Krakowie, którym jest Kinga Mielecka. Z tej okazji oferujemy sprzedaż tysięcy biletów na podróż do wielu destynacji w całej Europie już od 19 zł - powiedziała Małgorzata Wrzesińska z Ryanair.- Cieszy nas dalszy rozwój tego przewoźnika w naszym porcie. Tak duża liczba turystów, którzy dzięki Ryanair odwiedzili Małopolskę i Kraków to dodatkowe pieniądze dla przedsiębiorców pracujących w turystyce i dowód na atrakcyjność miasta i regionu – podkreślił Jan Pamuła, prezes Kraków Airport. 

Ryanair rozpoczął loty do Krakowa 30 października 2005 roku. W kwietniu 2013 roku. otworzył bazę operacyjną.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_440a4 - Profil
gość_440a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie