×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Aeroflotem do Chin od 1607 PLN


Aeroflot oferuje nam bilety w bardzo atrakcyjnych cenach na przeloty z Warszawy oraz Krakowa do Pekinu i Szanghaju od 1607 PLN w dwie strony. Rezerwacji na loty do Chin dokonujemy w serwisie Tripsta.pl, najtańsze bilety znajdziemy w okresie od stycznia do marca 2013 roku.

Za przelot z Krakowa do Pekinu zapłacimy 1607 PLN w dwie stronyZa przelot z Krakowa do Szanghaju zapłacimy 1607 PLN w dwie stronyZa przelot z Warszawy do Pekinu zapłacimy 1622 PLN w dwie stronyZa przelot z Warszawy do Szanghaju zapłacimy 1622 PLN w dwie stronyPrzy płatności w ciągu 24 godzin za pomocą przelewu bankowego nie zapłacimy żadnej dodatkowej opłaty transakcyjnej. W przypadku przelewu elektronicznego (mTransfer, Multi Transfer itd.) pobrana zostanie opłata transakcyjna w wysokości ok. 37 PLN. Przy płatności kartą (kredytową lub debetową) pobrana zostanie opłata transakcyjna w wysokości 30 PLN.
gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie