×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Dublin (DBN)


Dublin Municipal Arpt
Port lotniczy Dublin Municipal Arpt znajduje się w Dublin w USA i posługuje się kodem IATA DBN. Operuje z niego m.in. Aer Lingus, Flybe oraz Ryanair.

  • Okazje z Polski na lotnisko Dublin (DBN)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Dublin


Wypożycz auto na lotnisku Dublin


Linie na lotnisku DublinZalety: Poprzednio oceniłem nie te lotnisko, co trzeba. Chodzi mi o port lotniczy Dublin w Irlandii. Niewiele, ale są. Bliskość przystanków autobusowych i taksówek. Po wyjściu z terminalu 1 strefy przylotów łatwo trafić do taksówek lub na przystanek autobusowy. Z autobusami trzeba uważać, gdyż kierowca przy zapłacie za bilet wymaga dokładnie odliczonej kwoty. Czystość w terminalu na plus.
Wady: Duża odległość z samolotu do wyjścia z terminalu. Idzie się z kilkanaście minut, żeby wyjść na zewnątrz. Duża kolejka do kontroli bezpieczeństwa. W strefie odlotów były czynne tylko dwa stanowiska kontroli, co powodowało tłok (mimo że było ich znacznie więcej, ale część była niedostępna). Uboga oferta handlowa w strefie odlotów terminalu 1, mało sklepów, znacznie poniżej moich oczekiwań, wysokie ceny wszystkiego.
6

/10

31/10/2018 08:20,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Dublin

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie