Lotnisko Dublin (DBN)

Lotnisko  Lotnisko Dublin (DBN)

Port lotniczy Dublin Municipal Arpt znajduje się w USA i posługuje się kodem DBN. Z lotniska operują takie linie lotnicze jak Aer Lingus, Flybe, JetBlue Airways, Ryanair.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do portu lotniczego, lista połączeń dostępnych z Dublin Municipal Arpt a także opinie o lotnisku napisane przez naszych polskich pasażerów.

Zarezerwuj hotel w Dublin (DBN)

Zarezerwuj hotel w mieście Dublin (DBN)

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Dublin

Zarezerwuj auto w Dublin (DBN)

dizzylizzy 31/10/2018 08:20   
6 Zalety: Poprzednio oceniłem nie te lotnisko, co trzeba. Chodzi mi o port lotniczy Dublin w Irlandii. Niewiele, ale są. Bliskość przystanków autobusowych i taksówek. Po wyjściu z terminalu 1 strefy przylotów łatwo trafić do taksówek lub na przystanek autobusowy. Z autobusami trzeba uważać, gdyż kierowca przy zapłacie za bilet wymaga dokładnie odliczonej kwoty. Czystość w terminalu na plus.

Wady: Duża odległość z samolotu do wyjścia z terminalu. Idzie się z kilkanaście minut, żeby wyjść na zewnątrz. Duża kolejka do kontroli bezpieczeństwa. W strefie odlotów były czynne tylko dwa stanowiska kontroli, co powodowało tłok (mimo że było ich znacznie więcej, ale część była niedostępna). Uboga oferta handlowa w strefie odlotów terminalu 1, mało sklepów, znacznie poniżej moich oczekiwań, wysokie ceny wszystkiego.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy