Lotnisko Cody (COD)

Port lotniczy Yellowstone Regional Arpt znajduje się w USA i posługuje się kodem COD. Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do portu lotniczego, lista połączeń dostępnych z Yellowstone Regional Arpt a także opinie o lotnisku napisane przez naszych polskich pasażerów.

Zarezerwuj hotel w Cody (COD)

Zarezerwuj hotel w mieście Cody (COD)

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Cody

Zarezerwuj auto w Cody (COD)

adam7691 12/03/2015 23:09   
9 Zalety: - miałem przyjemność korzystać z lotniska podczas wyjazdu do Yellowstone, bardzo małe i przyjazne, chyba tylko dwa lub trzy loty dziennie ale odbywające się profesjonalnie, kontrola security trochę szczegółowa, zabrali mi jogurt (ale nie patrzyli nieufnie), ale co zrobić… to USA, - ciekawostka, nawet na takim lotnisku jest możliwość samodzielnej odprawy (self check-in).

Wady: - ciekawe podejście do pracy i obowiązków pani z wypożyczalni samochodów. Pani pojechała sobie do domu (lot był popołudniowy (bliższy wieczornego), więc chyba na obiad), wróciła po 1,5 godzinie, a że klienci czekali na samochód, cóż przecież nie ma po co się spieszyć. - brak sklepów, ale właściwie są niepotrzebne, chyba była maszyna z kawą, …
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy