×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Bristol (BRS)


 6.4

/10

Bristol Arpt
Lotnisko w Bristolu obsługuje pasażerów z południowego zachodu Anglii oraz południowej Walii. Położone jest na południowy zachód od Bristolu. Przy rocznym ruchu rzędu 8 mln pasażerów, Bristol jest jedną z głównych baz easyJet oraz Ryanair i znaczącym portem dla lotów czarterowych. Posiada jeden terminal który jest obecnie rozbudowywany.

  • Okazje z Polski na lotnisko Bristol (BRS)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Bristol


Jak dojechać na lotnisko Bristol?


Samochodem:
Lotnisko Bristol znajduje się przy drodze A38. Dojazd do niego jest dobrze i czytelnie oznakowany. Aby dojechać z centrum Bristolu, należy wjechać na drogę A38 i kierować się oznaczeniami na lotnisko. Aby dojechać z Walii należy zjechać z autostrady M4 zjazdem 22 w autostradę M49. Pod koniec tej autostrady zaczynają się znaki na lotnisko, którymi należy się kierować. Dojazd ze wschodu: na zjeździe 20 zjeżdżamy z M4 w M5 i dalej kierujemy się znakami na lotnisko. Dojazd z południa i południowego zachodu Anglii: zjeżdżamy z M5 wyjazdem 22 (obok Weston-super-Mare). Na rondzie kierujemy się w prawo w drogę A38. Dalej za znakami na lotnisko.

Kolej/Metro:
Lotnisko nie posiada połączenia kolejowego, ale ze stacji Bristol Temple Meads jeździ autobus Bristol International Flyer (linia 330/331), który jest bezpłatny gdy kupiło się bilety kolejowe do lotniska w Bristolu. W godzinach szczytu autobus jeździ co 15 minut, a podróż trwa 25 minut. Informacje o dojeździe koleją są dostępne na stronie internetowej lotniska.

Autobusem:
Linia Bristol International Flyer (330/331) kursuje z centrum Bristolu (stacja Temple Meads) oraz Clifton i Redland, zahaczając po drodze o ważniejsze punkty miasta i hotele. Koszt biletu dla osoby dorosłej to 5 GBP w jedną stronę, 7 GBP w dwie strony (powrót maksymalnie w ciągu miesiąca). Autobusy National Express zatrzymują się na stacji autobusowej w centrum Bristolu, skąd można się przesiąść na autobus Bristol International Flyer. Tak jak w przypadku dojazdu koleją, przy zakupie biletu na autobus cena obejmuje dojazd z centrum do lotniska. Jest też nocna linia autobusowa kursująca z Penzance do Londynu (404/406), która zatrzymuje się bezpośrednio na lotnisku. Poza linią Flyer, z lotniska można dostać się do Weston-Super-Mare autobusem linii 121. Informacje o dojeździe autobusem dostępne są po angielsku na stronie lotniska.

Taxi:
Checker Cars - dedykowane taksówki lotniskowe.
Telefon +44 1275 475000
strona internetowa www.checkercars.com

Wypożycz auto na lotnisku BristolPołączenia z tego lotniskaZalety: Przestronie, duza oferta lotow
Wady: Brak polaczenia kolejowego z miastem
9

/10

11/03/2019 21:59,  
Tomasz Kliche
Tomasz Kliche
Zalety: Fajna wolnocłówka. Lotnisko dosyć kameralne , trudno się zgubić.
Wady: Wkurzało mnie poganianie przez personel a byłem tam 4 razy
8

/10

28/07/2013 14:41,  
Zalety: Do tej pory wszystko ok.
Wady: Lecz ostatnio zabrali mi zapalniczkę żarową. A 4 lata z nią latałem ,średnio co dwa miesiące.
2

/10

13/05/2011 15:58,  
Jan Kowalski
Jan Kowalski
Zalety: duzo polaczen i lotow bezposrednich do wielu miast europejskich
Wady: bardzo zla obsluga pasazerow, traktuja tam kazdego jak intruza a w koncu z tego zyja, lotnisko niby miedzynarodowe a wyglada jak podrzedny prowincjonalny port lotniczy
3

/10

30/04/2011 22:57,  
Zalety: Dogodny dojazd z miasta. Autobusy obecnie odjeżdżają co 10 minut.Samo lotnisko dość przestronne. Kontrola sprawna,sklep duty free nawet ok.
Wady: Po modernizacji terminala doszło 8 gate'ów. Dojście do Gate 16 zajmuje wieki idąc blaszanym korytarzem.Zapomnieli o windach dla matek z dziećmi. Musielibyście zobaczyć jak matki z dziećmi zjeżdżają po schodach. Tragedia!!!
7

/10

14/02/2011 22:30,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Bristol

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie