×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Barcelona Reus (REU)


Międzynarodowe lotnisko położone pomiędzy Constantí a Reus, w prowincji Tarragona, 3 km od Reus i 13 km od Tarragony. Rocznie obsługuje ponad milion pasażerów, głównie turystów.

Lotnisko posiada jeden terminal pasażerski. Interaktywna mapa lotniska znajduje się na stronie internetowej lotniska. Do dyspozycji pasażerów pozostają restauracja, kawiarnia, sklepy, bankomat, biura podróży. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi.

  • Okazje z Polski na lotnisko Barcelona Reus (REU)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Barcelona Reus


Jak dojechać na lotnisko Barcelona Reus?


Autobusem:
Lotnisko połączone jest z regionem kilkoma liniami autobusowymi. Dostępne są między innymi połączenia do: Barcelony – kursy dopasowane są do przylotów samolotów Ryanair, więcej informacji na stronie: www.igualadina.com. Costa Dourada – autobusy kursują z lotniska do Cambrils, La Pineda, Faro i Salou, więcej informacji na stronie: www.autocarsplana.com Reus – linia numer 50, kursuje do stacji kolejowej w Reus, więcej informacji na stronie: www.reustransport.com Tarragony – autobus kursuje na trasie Reus – lotnisko – Tarragona, więcej informacji na stronie: www.igualadina.com.

Taxi:
Postój taksówek znajduje się przed halą przylotów. Czas podróży do centrum Reus to około 5-15 minut a do centrum Tarragony 15-20 minut. Cena za przejazd kształtuje się na poziomie 18 euro do Reus i 28-32 euro do Tarragony.

Wypożycz auto na lotnisku Barcelona Reus


Linie na lotnisku Barcelona ReusPołączenia z tego lotniskaOpinie o lotnisku Barcelona Reus

Zbigniew Mańkowski
Zbigniew Mańkowski
Zalety: profesjonalna obsługa
Wady: połaczenie z kurortem Salou bardzo słabe
6

/10

10/06/2012 22:07,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Barcelona Reus

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie