×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Puerto Princesa (PPS)


Puerto Princesa Arpt
Port lotniczy Puerto Princesa Arpt znajduje się w Puerto Princesa w Filipiny i posługuje się kodem IATA PPS.

  • Okazje z Polski na lotnisko Puerto Princesa (PPS)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Puerto Princesa


Wypożycz auto na lotnisku Puerto Princesa


Linie na lotnisku Puerto Princesa


Brak informacji o linich lotniczych, operujących na tym lotnisku.

Połączenia z tego lotniska


Brak informacji o połączeniach z tego lotniska

Opinie o lotnisku Puerto Princesa

Zalety: Niezbyt wielki, ale dobrze zorganizowany port lotniczy w głównym mieście egzotycznej wyspy. Budynek terminala posiada wielkość i przepustowość wystarczającą dla istniejącego ruchu - nie odczuwa się tutaj tłoku. Wnętrze terminala nie charakteryzuje się wystawnością ani nadmiarem bogactwa, jest jednak schludne i estetycznie zaprojektowane. Ubikacje lotniskowe przyzwoite, spełniające europejskie wymogi. Check in oraz wydawanie bagażu wykonywane są szybko i sprawnie. Mimo, iż wyspa jest dość egzotyczna, bez problemu można porozumieć się po angielsku. Wszyscy pracownicy, łącznie ze służbami mundurowymi są grzeczni i uprzejmi w stosunku do europejskich turystów.
Wady: 1. Miasto posiada szczątkową komunikację publiczną - dojazd z lotniska do miasta i vice versa nie jest przez nią obsługiwany. Zapewniają go taksówki oraz touck-touck'i, tj. trójkołowce (ang. "tricycle") składające się motocykla z doczepioną obok budą z siedzeniem dla 2 osób, powszechnie używane w transporcie na wyspie. 2. Wejściu do budynku terminala możliwe jest jedynie dla posiadaczy biletów lotniczych. Wyjątkiem jest dostęp do kantoru wymiany pieniędzy. Już przy bramie wejściowej obowiązuje kontrola, niezależnie od radiologicznej kontroli osób i bagażu wewnątrz budynku. Sporo umundurowanych służb ochrony oraz żołnierzy z bronią, zarówno w samym budynku, jak i prze jego wejściem. Nie jest to jednak nadgorliwość władz lotniska, lecz raczej wyraz troski o bezpieczeństwo, gdyż Filipiny zagrożone są terroryzmem ze strony grup islamskich zamieszkujących wyspę Mindanao.
8

/10

23/03/2018 09:27,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Puerto Princesa

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie