×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Brit Air (DB)


 5.0

/10

Brit AirBretońskie tradycyjne linie lotnicze, zależne od Air France. Brit Air powstał w 1973 roku. Linie operowały przez krótki czas pomiędzy Katowicami a Paryżem.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Waldemar M.
Waldemar M.
Zalety: Polecam wszytskim tę linię. Wygodne samoloty, przemiła obsługa i punktualność to wizytówki tej linii. Ostatnio na trasie Lourdes - Paryż jedna ze stewardess mówiła po polsku.
Wady: Szkoda, że linia zawiesiła połączenia z Katowic do Paryża.
5

/10

09/07/2007 11:01,  
Beata
Beata
Zalety: Leciałam 2 razy na trasie KTW-CDG-KTW. Jak dla mnie rewelacja. W Paryżu miałam przesiadkę na AirFrance, ale BritAir oceniam zdecydowanie lepiej. Przemiła obsługa - latam dużo, ale personel pokładowy BritAir oceniam najlepiej ze wszystkich linii, jakimi miałam okazję lecieć. Jedzenie całkiem dobre, darmowa prasa w języku polskim, bardzo duży wybór. Dobrzy piloci. Samoloty choć małe, wygodne, dużo miejsca między siedzeniami, bardzo czysto. Dodatkowo jeśli samolot nie jest pełny, przy odprawie rozdają miejsca w taki sposób, by każdy pasażer siedział sam, przez to jest bardzo wygodnie. Bardzo, bardzo polecam!!! I żałuję, że mieszkam trochę daleko od Katowic, w związku z tym częściej latam z Krakowa. Gdyby nie to, BritAirem latałabym regularnie na trasie do Paryża.
Wady: Brak, brak i jeszcze raz brak :)
5

/10

20/01/2007 19:20,  
Bartlomiej B
Bartlomiej B
Zalety: KTW-CDG: sympatyczna, usmiechnieta obsluga. Loty o czasie. Ceny przystepne (w sezonie np. swieta, taniej niz WIZZ, SKY, RYANAIR...). Catering na pokladzie wg zyczen. Polecam!
Wady: brak
5

/10

02/11/2006 18:40,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Brit Air

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie