Linia lotnicza Brit Air (DB)

Lotnisko  Linia lotnicza Brit Air (DB) 5 Bretońskie tradycyjne linie lotnicze, zależne od Air France. Brit Air powstał w 1973 roku. Linie operowały przez krótki czas pomiędzy Katowicami a Paryżem.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Waldemar M. 09/07/2007 11:01   
5 Zalety: Polecam wszytskim tę linię. Wygodne samoloty, przemiła obsługa i punktualność to wizytówki tej linii. Ostatnio na trasie Lourdes - Paryż jedna ze stewardess mówiła po polsku.

Wady: Szkoda, że linia zawiesiła połączenia z Katowic do Paryża.
Beata 20/01/2007 19:20   
5 Zalety: Leciałam 2 razy na trasie KTW-CDG-KTW. Jak dla mnie rewelacja. W Paryżu miałam przesiadkę na AirFrance, ale BritAir oceniam zdecydowanie lepiej. Przemiła obsługa - latam dużo, ale personel pokładowy BritAir oceniam najlepiej ze wszystkich linii, jakimi miałam okazję lecieć. Jedzenie całkiem dobre, darmowa prasa w języku polskim, bardzo duży wybór. Dobrzy piloci. Samoloty choć małe, wygodne, dużo miejsca między siedzeniami, bardzo czysto. Dodatkowo jeśli samolot nie jest pełny, przy odprawie rozdają miejsca w taki sposób, by każdy pasażer siedział sam, przez to jest bardzo wygodnie. Bardzo, bardzo polecam!!! I żałuję, że mieszkam trochę daleko od Katowic, w związku z tym częściej latam z Krakowa. Gdyby nie to, BritAirem latałabym regularnie na trasie do Paryża.

Wady: Brak, brak i jeszcze raz brak :)
Bartlomiej B 02/11/2006 18:40   
5 Zalety: KTW-CDG: sympatyczna, usmiechnieta obsluga. Loty o czasie. Ceny przystepne (w sezonie np. swieta, taniej niz WIZZ, SKY, RYANAIR...). Catering na pokladzie wg zyczen. Polecam!

Wady: brak
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy