×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Cimber Sterling (QI)


Cimber SterlingLinie lotnicze Cimber Sterling oferują loty do kilkunastu miast w Europie. Na początku 2009 roku Cimber przejął resztę aktywów, jakie pozostały po zbankrutowanym przewoźniku Stering. Przejęte zostały licencja prowadzenia działalności przewozowej, sloty przewoźnika i marka Sterling wraz z logo. Zmienił też nazwę na Cimber Sterling.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Cimber Sterling

Thomas Cone
Thomas Cone
Zalety: lot CPH -GDN wykonywany dla SASu. Plusow szczerze mowiac nie widze zadnych, serwis na 45 min rejs OK -sok albo woda, ale to wymaga SK wiec plus maloznaczacy
Wady: stary rozklekotany CRJ 200 w spadku po LH, w srodku brut i smrod. fatalne ladowanie w GDN, pilot po prostu walnal w plyte, szefowa pokladu caly rejs zula gume, rejs opozniony 20 min..... generalnie na nie..
3

/10

16/04/2012 00:58,  
Zalety: CPH-BLL: spokojny lot, przylot na czas, brak serwisu pokadowego, ale napoje można było zabrać ze stojaków podczas boardingu.
Wady: Brak numerowanych miejsc, ATR obsługujący trasę
7

/10

05/10/2010 22:50,  
Zalety: POZ-CPH: sprawny, spokojny lot, numerowane miejsca, tradycyjna przestrzeń na nogi, uczynna obsługa, bezplatna woda.
Wady: 10 minut opóźnienia w CPH, płatny catering
8

/10

31/08/2010 15:07,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie