×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Viking Airlines (4P)


Viking AirlinesViking Airlines to prywatne linie czarterowe z głównym biurem w Sztokholmie oraz bazach operacyjnych w greckich Atenach i Heraklionie oraz angielskim: Glasgow, Londynie Gatwick oraz Manchesterze. Kolejna baza operacyjna linii planowana jest w Kopenhadze. Viking Airlines oferuje przede wszystkim loty czarterowe dla touroperatowów. Flota przewoźnika składa się z 2 Boeing-ów 737-300 oraz 4 maszyn Boeing 737-800.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Viking Airlines

Zalety: Bez opóżnień,cichy ,miła obsługa. Leciałam na Krete w zeszłym roku.-super miło i chociaż raz bez turbulencji.
Wady: brak
10

/10

22/05/2011 12:56,  
Anna Matilden
Anna Matilden
Zalety: Nie mam.
Wady: Viking Airliness leciałam z rodziną w lipcu 2010 do Grecji, na Kretę. Podczas lotu były makabryczne turbulencje, żadnego ostrzeżenia od pilota. Zlecieliśmy kilka metrów w dół, jak w spadającej windzie. Ludzie płaczą, modlą się, krzyczą, a pilot nie zechciał ani razu się odezwać. Przy powrocie do Polski mieliśmy godzinne spóźnienie, gdy wreszcie weszliśmy na pokład samolotu, co było wielkim ZDZIWIENIEM - TANKOWALI NAS. Dwa samochody z benzyną uzupełniały paliwo z pasażerami na pokładzie. Potem przesiadka we Wrocławiu ( mieli nas wypuścić na pół godziny, czekaliśmy ok. 3 godzin ). Okazało się, że na prawie każde miejsce są sprzedane dwa bilety. Zamieszanie, syf i bałagan, zero reakcji. Nie polecam linii.
2

/10

22/01/2011 22:10,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Viking Airlines

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie