×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Aurela (02)


Aurela

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Filip
Filip
Zalety: Leciałem tymi liniami w 2009 roku do taby w egipcie. Wylot z Katowic (nie wspominam najlepiej tego lotniska). Samolot boeing. Przyznam, że na początku trochę się obawiałem litewskich linii lotniczych ale po wejściu do samolotu przeżyłem szok! Skórzane siedzenia, monitory w zagłówkach. Był to lot nocą komu się przysneło zostawał okryty przez obsługę kocem. Obsługa BARDZO miła i cały czas uśmiechnięta. Start bardzo przyjemny w obydwie strony i lądowanie w Katowicach również.
Wady: Lądowanie w Tabie. Bardzo nie przyjemne. Pilot za szybko podchodził do lądowania będąc jeszcze nad morzem czerwonym i w ostatniej chwili poderwał samolot szybko do góry przez co nastąpił wybuch paniki na pokładzie. Na szczęście szybko wszystko się uspokoiło i wylądowaliśmy bez problemu w Tabie. Dużo latam samolotami i niestety ale to było najgorsze lądowanie w jakim uczestniczyłem. Mają też bardzo wysokie ceny posiłków. Zapłaciłem w drodze powrotnej 10 zł za gorący kubek (rosół), ale przyznam szczerze, że na tej wysokości smakował wyśmienicie. Cena zwykłego rogalika to było bodajże 5-6 zł. Ogólnie polecam tą linie lotniczą ale przyżekłem sobie, że nie polecę już więcej z Katowic. Chwilę przed nami wylądował samolot z Izraela. Czekałem na odbiór bagażu rejestrowanego ponad godzinę :-/ i obsługa na lotnisku też bardzo nie miła, wręcz chamska. Najczęściej latam z Warszawy i Krakowa i w sumie najbardziej chwalę sobie Kraków ponieważ obsługa jest szybka, miła i bezproblemowa :-), Warszawa też OK.
10

/10

20/12/2012 18:17,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Aurela

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie