Lotnisko w Warszwie zamknięte po 24.00?

Dzieki za wyjasnienia, to chyba dosyc nietypowe w Europie... Czy ma ktos doswiadczenie, w jaki sposob zamkniecie lotniska wplywa na rodzaj odszkodowania, w tym wypadku czesc pasazerow nie poleciala a wiekszosc dotarla do Warszawy (autokarami) , podejrzewam z ok 9 godz opoznieniem
16/12/2008 15:36  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk-81 2008-12-18 23:09   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
ja w marcu 2008 lądowałem na Okęciu parę minut po 24:00, lądował jeszcze jakiś opóźniony Bukareszt z Panią Edytą Górniak :D. Czekała na bagaż obok mnie i nawet mnie nie poprosiła o autograf :/.
Poza pasażerami z tych dwóch samolotów same pustki na Okęciu.
mimis 2008-12-17 15:09   
mimis - Profil mimis
zz: nie takie znow nietypowe. Przyklad: LHR (Londyn Heathrow)
zz 2008-12-17 13:07   
zz - Profil zz
Dzieki za wyjasnienia, to chyba dosyc nietypowe w Europie... Czy ma ktos doswiadczenie, w jaki sposob zamkniecie lotniska wplywa na rodzaj odszkodowania, w tym wypadku czesc pasazerow nie poleciala a wiekszosc dotarla do Warszawy (autokarami) , podejrzewam z ok 9 godz opoznieniem
johner 2008-12-17 12:43   
johner - Profil johner
Dla ścisłosci, nie jest zamknięte, a nie obsługuje przewozów regularnych. Zdarza się,że w ramach wyjątku jest wydana zgoda na pojedyncze spóźnione lądowania.
gral 2008-12-16 18:01   
gral - Profil gral
a chodzi o to, że z niektórych kierunków podejścia samoloty latają tuż nad osiedlami no i ludzie marudzą, że chcieliby spać :P
jacek77 2008-12-16 17:58   
jacek77 - Profil jacek77
Niestety lotnisko w WAW już od bardzo dawna jest zamykane, i to nie jest wymówka W6, przeważnie po 24 nikogo nie wpuszczają takie mamy super lotnisko główne w PL. Najgorzej jest w sezonie gdy się coś opóźni to klapa wtedy powracający z wakacji nie rozumieją dlaczego a no dlatego sami warszawiacy maja problem do samych siebie:))
gosc_zz 2008-12-16 15:40   
gosc_zz - Profil gosc_zz
Wizzair usilowal przekonac pasazerow lecacych przekierowanym do Katowic lotem do Warszawy ze lotnisko w Warszawie jest zamkniete od 24.00, czy ktos juz spotkal sie z podobna wymowka i jakie kroki moga poczynic Ci ktorzy odmowili boarding i Ci ktorzy wgonieni byli na poklad jak bydlo
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy