×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zostań właścicielem samolotu Presleya


"Samolot zmarłego przed 30 laty króla rock and rolla idzie pod młotek. Odrzutowy "Lockheed" z 1962 roku zostanie wystawiony na corocznej aukcji kolekcjonerów pojazdów w Las Vegas. Organizatorzy oczekują, że cena za unikalny samolot będzie wahać się od 750 tys. do 2 milionów dolarów. Aukcja odbędzie się już 18 i 19 grudnia. Samolot wystawiony na aukcji jest jednym z trzech, które należały do Elvisa. Jednak tylko ten jeden jest w rękach prywatnych, dwa pozostałe stanowią ekspozycję w Muzeum "Graceland" w znanej na całym świecie rezydencji Elvisa w Memphis. Tuż przed aukcją obecny właściciel samolotu odrestaurował go. Samolot pomalowano z zewnątrz, a w środku dokonano niewielkich zmian. Jednak udało się zachować oryginalny design" (tvn24)

10/12/2008 19:18,  
<>

gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

  
"Samolot zmarłego przed 30 laty króla rock and rolla idzie pod młotek. Odrzutowy "Lockheed" z 1962 roku zostanie wystawiony na corocznej aukcji kolekcjonerów pojazdów w Las Vegas. Organizatorzy oczekują, że cena za unikalny samolot będzie wahać się od 750 tys. do 2 milionów dolarów.
Aukcja odbędzie się już 18 i 19 grudnia. Samolot wystawiony na aukcji jest jednym z trzech, które należały do Elvisa. Jednak tylko ten jeden jest w rękach prywatnych, dwa pozostałe stanowią ekspozycję w Muzeum "Graceland" w znanej na całym świecie rezydencji Elvisa w Memphis.
Tuż przed aukcją obecny właściciel samolotu odrestaurował go. Samolot pomalowano z zewnątrz, a w środku dokonano niewielkich zmian. Jednak udało się zachować oryginalny design" (tvn24)
10/12/2008 19:19  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie