×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Awaryjne lądowanie samolotu do Krakowa


Już dwie i pół godziny opóźnienia mają pasażerowie lecący z lotniska Londyn Luton do Krakowa Balice. Jak piszą internauci na platformę Kontakt TVN24, 10 minut po starcie samolot musiał zawrócić i awaryjnie lądować. Według nich, z powodu wyczuwalnego zapachu dymu. Na platformę Kontakt TVN24 napływają informacje od internautów, którzy mieli lecieć lotem nr EZY 2333 z Londynu do Krakowa. – Samolot wystartował z Luton, mimo śmierdzącego zapachu na pokładzie – pisze internauta Igor. – Za dziesięć minut było awaryjne lądowanie dodaje internauta Tomasz. Piotr Pietrzak, rzecznik krakowskiego lotniska (do którego miał przylecieć samolot), potwierdza portalowi tvn24.pl, że samolot został zawrócony z przyczyn technicznych. - Samolot wystartuje z lotniska Londyn Luton i przyleci do Krakowa o godzinie 19:30 - mówi rzecznik. (tvn24)

10/12/2008 19:03,  
<>

gość_e7448 - Profil
gość_e7448
  

  
Już dwie i pół godziny opóźnienia mają pasażerowie lecący z lotniska Londyn Luton do Krakowa Balice. Jak piszą internauci na platformę Kontakt TVN24, 10 minut po starcie samolot musiał zawrócić i awaryjnie lądować. Według nich, z powodu wyczuwalnego zapachu dymu.
Na platformę Kontakt TVN24 napływają informacje od internautów, którzy mieli lecieć lotem nr EZY 2333 z Londynu do Krakowa. – Samolot wystartował z Luton, mimo śmierdzącego zapachu na pokładzie – pisze internauta Igor. – Za dziesięć minut było awaryjne lądowanie dodaje internauta Tomasz.
Piotr Pietrzak, rzecznik krakowskiego lotniska (do którego miał przylecieć samolot), potwierdza portalowi tvn24.pl, że samolot został zawrócony z przyczyn technicznych. - Samolot wystartuje z lotniska Londyn Luton i przyleci do Krakowa o godzinie 19:30 - mówi rzecznik. (tvn24)
10/12/2008 19:05  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie