Awaryjne lądowanie samolotu do Krakowa

Już dwie i pół godziny opóźnienia mają pasażerowie lecący z lotniska Londyn Luton do Krakowa Balice. Jak piszą internauci na platformę Kontakt TVN24, 10 minut po starcie samolot musiał zawrócić i awaryjnie lądować. Według nich, z powodu wyczuwalnego zapachu dymu. Na platformę Kontakt TVN24 napływają informacje od internautów, którzy mieli lecieć lotem nr EZY 2333 z Londynu do Krakowa. – Samolot wystartował z Luton, mimo śmierdzącego zapachu na pokładzie – pisze internauta Igor. – Za dziesięć minut było awaryjne lądowanie dodaje internauta Tomasz. Piotr Pietrzak, rzecznik krakowskiego lotniska (do którego miał przylecieć samolot), potwierdza portalowi tvn24.pl, że samolot został zawrócony z przyczyn technicznych. - Samolot wystartuje z lotniska Londyn Luton i przyleci do Krakowa o godzinie 19:30 - mówi rzecznik. (tvn24)
10/12/2008 19:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lucky 2008-12-10 19:05   
lucky - Profil lucky
Już dwie i pół godziny opóźnienia mają pasażerowie lecący z lotniska Londyn Luton do Krakowa Balice. Jak piszą internauci na platformę Kontakt TVN24, 10 minut po starcie samolot musiał zawrócić i awaryjnie lądować. Według nich, z powodu wyczuwalnego zapachu dymu.
Na platformę Kontakt TVN24 napływają informacje od internautów, którzy mieli lecieć lotem nr EZY 2333 z Londynu do Krakowa. – Samolot wystartował z Luton, mimo śmierdzącego zapachu na pokładzie – pisze internauta Igor. – Za dziesięć minut było awaryjne lądowanie dodaje internauta Tomasz.
Piotr Pietrzak, rzecznik krakowskiego lotniska (do którego miał przylecieć samolot), potwierdza portalowi tvn24.pl, że samolot został zawrócony z przyczyn technicznych. - Samolot wystartuje z lotniska Londyn Luton i przyleci do Krakowa o godzinie 19:30 - mówi rzecznik. (tvn24)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy