Pasażerowie uciekli w panice z samolotu

Przed startem z syberyjskiego Krasnojarska do Moskwy na pokładzie Airbusa-320 wybuchła zbiorowa panika i pasażerowie rzucili się do ucieczki, otwierając drzwi awaryjne. Gdy samolot miał już kołować na start, jeden z pasażerów podniósł alarm widząc "dym" ulatujący ze skrzydeł. Histeria udzieliła się pozostałym, chociaż nie był to dym, lecz parowanie płynu stosowanego przeciwko oblodzeniu skrzydeł. Na nic nie zdały się wysiłki załogi, aby opanować zbiorową histerię. Pasażerowi uciekli z samolotu na płytę lotniska. Brak informacji, czy odnieśli przy tym jakieś obrażenia.Incydent mial miejsce dzis w godzinach rannych. zrodlo:RadioEcho.ru,Onet.pl,
01/11/2008 18:16  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
botros 2008-11-03 00:36   
botros - Profil botros
no to jak juz zjawisz sie w LYS :)
hamburg 2008-11-03 00:33   
hamburg - Profil hamburg
botros: Moge ci przetlumaczyc :-)
botros 2008-11-03 00:31   
botros - Profil botros
po prostu lubie dolac oliwy do ognia... jak mozesz, to podeslij mi troche linkow do opinii o 4U, tylko nie po niemiecku, bo nie porozumiewam sie w tym jezyku :(
hamburg 2008-11-03 00:29   
hamburg - Profil hamburg
botros: Moj drogi....przeczytaj sobie pare opinii (aktualnych) na temat 4U, to zobaczysz jak ,,chwala´´ paszazerowie 4U......punktualni mowisz?....to FR jest tez takim nie typowym? :-)To twoim zdaniem LCC sie spozniaja? A EZY dostal nagrode za najlepsza tania linie lotnicza na swiecie......hmmmmm a gdzie 4U? :-))) / A z tym ze LH moze sobie teraz ,,odpoczywac´´ po wysiku to chyba sam w to nie wierzysz......
botros 2008-11-03 00:28   
botros - Profil botros
w sumie tak, to proste hamburg, tak jak piszesz- za przemieszczenie sie z punktu A do B... niech tak zostanie, bo to najlepsza odpowiedz!!! :) ide juz spac, a przekonac sie do lotow LCC pozostaje mi juz niewiele :) dobranoc!
hamburg 2008-11-03 00:23   
hamburg - Profil hamburg
,,do tej pory nigdy nie wiadomo bylo za co sie placi w LCC´´- botros, czy mozesz mi to wyjasnic? No jak to za co? Przemieszczenie sie z A do B. I za to mozna zaplacic 0,01€, 1€, 5€, 10€, 19€, 29€ :-) W niektorych wypadkach pytam sie po co wybierac wlasnie LH/LO itp. skoro bardziej ,,komfortowe´´ polaczenie mam z FR. Np. jestem bardzo zadowolony z polaczenia LBC-HHN. Nie tylko ze daje mozliwosc sie przesiadania w HHN.....ale dla mnie stanowi to dobre polaczenie do Mainz gdzie mieszka kolega. Blizej mi np. z HHN do Mainz niz FRA.
botros 2008-11-03 00:19   
botros - Profil botros
hamburg: LH dostala juz sporo nagrod, wiec teraz troche luzuje zostawiajac miejsca innym... :) czemu Germanwings jest nietypowy? bo, z tego co slysze, w zadnym innym LCC nie ma takiej punktualnosci jak tutaj, nie ma przykrych niespodzianek, i pelen profesjonalizm tu panuje - taka opinie ma 4U, i nawet o EZY i FR tak dobrze sie nie slyszy... a to zalety niemieckiej LH, od ktorej 4U sie celujaco uczy...
botros 2008-11-03 00:14   
botros - Profil botros
ostenburg: nie chodzi o to by okreslac sobie rzeczy tym czym sie chce, ale by one byly jak najblizsze prawdy - czy nie na tym zalezy kazdemu czlowiekowi? ja dziele sie swoim doswiadczeniem, i tak jak napisalem kilka postow wczesniej, jest to okreslenie tradycyjnych linii w moim wydaniu; jesli Ciebie tradycyjne linie zawodza, to moze latasz takimi jakimi nie powinno sie latac...? nie chce prowadzic wojny z Toba, ale stwierdzam grzecznie, ze do tej pory nigdy nie wiadomo bylo za co sie placi w LCC... moze teraz sie to zmieni...? miejmy nadzieje, to wtedy zaczne czesciej latac tym transportem, oszczedzajac troche na budzecie, choc wyrzekajac sie wygody...
hamburg 2008-11-03 00:13   
hamburg - Profil hamburg
botros: A tak BTW..LH nie jest matka 4U :-)
hamburg 2008-11-03 00:08   
hamburg - Profil hamburg
botros: Ale czemu nie typowy LCC..platne jedzenie, platny bagaz. Chyba typowy LCC.....to raczej AB jest tym nie typowym....tylko dla mnie to AB jest ,,normalna seciowa´´ linia.
hamburg 2008-11-03 00:07   
hamburg - Profil hamburg
botros: .....albo i nie. Ostatnio LH ma swoich pasazerow tez w dupie. Tez odwolaja lot i pozniej tylko czekasz. A najgorsze jest to ze ulubione zdanie LH w ostatnim czasie jest ,,sila wysza´´. Ale powodu nikt ci nie powie....tylko ,,sila wysza´´. To jak FR odwola lot ze wzgledu zlej pogody to jeszcze rozumiem i widze ze jest ,,sila wysza´´ W polu jest mgla i tyle...po prostu pech.
ostenburg 2008-11-02 23:48   
ostenburg - Profil ostenburg
jezeli te 47 lotow ktore masz w profilu to twoje wszystkie to mam duzo wieksze doswiadczenie w lataniu tradycyjnymi liniami bo takimi latam najczesciej i tak jak hamburg nie zgadzam sie z tym okresleniem chociaz kazdy moze sobie okreslac wszystko jak zechce
botros 2008-11-02 23:46   
botros - Profil botros
ostenburg: Germanwingsem nie lecialem, a z tego co slyszalem, to jest to dosc nietypowy low cost, dlatego, ze dziala pod pierzyna LH - a to samo mowi za siebie...
hamburg 2008-11-02 23:44   
hamburg - Profil hamburg
botros: Aha...no to teraz rozumiem. Tylko ze jest w tym problem: Otoz niektore ,,tradycyjne´´ linie przestaly podawac darmowe jedzenie na pokladach. (np. SK na trasach europejskich). A po drugie....LCC potrafia tez byc drogie. Popatrzmy np. na 4U. Rzadko moznatrafic na te bilety po 19,99€ i jest bardzo czesto tak ze LH wychodzi o duzo taniej.
botros 2008-11-02 23:43   
botros - Profil botros
ostenburg: ostenburg, teraz rozumiesz co mam na mysli mowiac o tradycyjnych liniach, ze sa pelnoplatne? jak troche nimi polatasz, to zrozumiesz; i jak Ci lot odwolaja, albo sie spoznia, to Ty o nic sie nie bedziesz musial martwic; placisz raz, pelnoplatnie i zawsze wiesz, ze czeka Cie zorganizowana wyprawa!
botros 2008-11-02 23:40   
botros - Profil botros
hamburg: pelnoplatna w scislym znaczeniu oznacza nie ulgowa; linie niskokosztowne nie sa pelnoplatne, bo za uslugi, ktore powinny byc na porzadku dziennym, nie placi sie, stad ich brakuje, a bilety kosztuja troche mniej...
hamburg 2008-11-02 23:36   
hamburg - Profil hamburg
Chlopcy....ja mam problem z tym slowem ,,pelnoplatna´´. Juz kupe lat nie mieszkam w PL i umie sobie przetlumczyc co to znaczy....ale w tym przypadku (linie lotnicze) to ja glupieje :-)
ostenburg 2008-11-02 23:33   
ostenburg - Profil ostenburg
ale co ma jakosc uslug do okreslenia pelnoplatne

dlaczego alitalia jest pelnoplatna a Germanwings nie?
hamburg 2008-11-02 23:32   
hamburg - Profil hamburg
okay...jezeli ,,pelnoplatne´´ ma znaczyc ,,tradycyjna linia´´ to chyba 4U, NE i FR nie sa ,,pelnoplatne´´
hamburg 2008-11-02 23:31   
hamburg - Profil hamburg
Ale co to za okreslenie ,,pelnoplatne´´? :-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy