Weeze Airport - Dusseldorf Airport

Hej! Przede wszystkim chciałbym się przedstawic na forum. Wcześniej byłem tylko obserwatorem i czytelnikiem pasazer.com (regularnie tak od 1,5 roku). Dziś postanowiłem się zarejestrować, w koncu :) Mam od razu pytanie. Niedługo lece do Weeze, kolo Dusseldorfu Ryanairem z Bydgoszczy. Ladowanie wg planu 15.20, muszę się dostać na lotnisko Dusseldorf Airport (to główne). Mam 5 godzin do następnego samolotu. Jak się najszybciej przedostać z NRN do DUS? Będę wdzięczny za jakiekolwiek ciekawe doświadczenia i wskazówki. Pozdrawiam, Adam
30/10/2008 11:59  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
botros 2008-11-02 23:19   
botros - Profil botros
wiwat hamburg!!!
hamburg 2008-10-30 22:07   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Po prostu wiem jak uzyskac informacje na taki transfer :-)
humbak 2008-10-30 18:43   
humbak - Profil humbak
ah, nasz hamburg to specjalista od niemieckich transferow. :o)
bialyx 2008-10-30 12:27   
bialyx - Profil bialyx
dzieki za szybka odpowiedź ;)
hamburg 2008-10-30 12:24   
hamburg - Profil hamburg
A tak przy okazji witaj na forum :-) / Jak bys mial jakies pytania co do twojej przesiadki to pisz smialo na priv. Chetnie pomoge :-)
hamburg 2008-10-30 12:21   
hamburg - Profil hamburg
bialyx: Masz dwie mozliwosci:
Co godzine z lotniska jedzie autobus (nr. 1) z lotniska (NRN) na dworzec kolejowy Weeze (2,10€) a potem pociagiem (co 30 min) do Düsseldorf (Hauptbahnhof (Dworzec Glowny)) i pozniej sie przesiasc na pociag na lotnisko. (Czas z Weeze na lotnisko DUS: 1h 23min) Koszt: 13,80€)
Druga mozliwosc to autobus z lotniska NRN do Düsseldorf (dworzec glowny). Rozklad jest podpasowany pod loty FR. Koszt 14€. (czas 1h15min) I pozniej pociagiem na lotnisko (koszt 2,20€)
bialyx 2008-10-30 12:03   
bialyx - Profil bialyx
Hej!

Przede wszystkim chciałbym się przedstawic na forum. Wcześniej byłem tylko obserwatorem i czytelnikiem pasazer.com (regularnie tak od 1,5 roku). Dziś postanowiłem się zarejestrować, w koncu :)

Mam od razu pytanie.
Niedługo lece do Weeze, kolo Dusseldorfu Ryanairem z Bydgoszczy. Ladowanie wg planu 15.20, muszę się dostać na lotnisko Dusseldorf Airport (to główne). Mam 5 godzin do następnego samolotu. Jak się najszybciej przedostać z NRN do DUS? Będę wdzięczny za jakiekolwiek ciekawe doświadczenia i wskazówki.

Pozdrawiam,
Adam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy