Clickair - zapytanie

Orientujecie się może, czy połączenie WAW - BCN jest (było ?) obsługiwane sezonowo, czy też Clikair "po angielsku" wycofuje się z Polski ? Nie wiem jak było w zeszłym roku, ale teraz z systemu rezerwacyjnego wynika, że 07.01.09 pożegnamy się z jedynym low-costowym połączeniem z WAW do Hiszpanii. Mam zamiar odwiedzić rodzinę jakoś na początku marca, ale średnio uśmiecha mi się podróż z zachodu Polski do Girony.
22/10/2008 10:31  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
irton 2008-10-28 19:38   
irton - Profil irton
tez mam zapytanie, nie zwiazane z tematem ale nie bede zakladal nowego watku, znacie jakis tani hotel w Sztockholmie??
ziberro 2008-10-22 16:39   
ziberro - Profil ziberro
Ale taryfy wcale nie są takie niskie, porównując z innymi LCC. Z Air Europą też się (prze)leciałem, bo zabukowałem termin dwa dni późniejszy - jak się potem okazało - od dnia ich wycofania z Polski. No nic to, chyba najlepiej będzie dojechać do Berlina i stamtąd EZY prosto do BCN, bez żadnych Giron, Reusów i innych FRancowatych wynalazków.
johner 2008-10-22 11:46   
johner - Profil johner
Było całorocznie. Swoją droga - tak jak Air Europa woziła na bardzo wysokim LF na MAD-WAW-MAD, tak i CLI ma bardzo wysoki LF. Widac dystans zbyt duży, żeby im się to opłacało przy niskich taryfach.
ziberro 2008-10-22 10:42   
ziberro - Profil ziberro
Orientujecie się może, czy połączenie WAW - BCN jest (było ?) obsługiwane sezonowo, czy też Clikair "po angielsku" wycofuje się z Polski ? Nie wiem jak było w zeszłym roku, ale teraz z systemu rezerwacyjnego wynika, że 07.01.09 pożegnamy się z jedynym low-costowym połączeniem z WAW do Hiszpanii. Mam zamiar odwiedzić rodzinę jakoś na początku marca, ale średnio uśmiecha mi się podróż z zachodu Polski do Girony.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy