Gdzie kupić bilet z promocji na stronie?

Na głównej stronie znajdują się oferty promocyjne między innymi "Emirates do Bangkoku, Kuala Lumbur i Dżakarty" Brak jednak informacji gdzie taki bilet można kupić. Co prawda nie jestem zainteresowany, żeby teraz kupować:) Nie na stronie emirates bo tam nie ma Polski, może na stronie LOT? u jakiegoś pośrednika ale jakiego? w tym biurze w Warszawie które reprezentuje Emirates w Polsce? Są jeszcze jakieś inne miejsca? W sumie zaskoczyło mnie, że jest info o promocji ale nie było czegoś najbardziej oczywistego w takiej sytuacji, przycisku "kup" :P
10/10/2008 12:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-10-10 15:23   
humbak - Profil humbak
krzysiekl: Bilety Emirates z tej promocji mozna kupic w kazdym biurze podrozy w Polsce, gdyz to jest oferta dla Polski. Nie tylko w Aviareps. W cenie sa takze doloty LOTem, stad jest nieco wyzsza. Ale jak chcesz, to mozesz na stronie EK kupic z FRA, i samemu sobie dojechac. Tylko po co?
arche 2008-10-10 14:18   
arche - Profil arche
Bilet z Polski można kupić tylko poprzez ich agenta: Aviareps, tel +4822 6323205 (niepewny mail: reservationswaw @ aviareps.com /oczywiście bez spacji/)
krzysiekl 2008-10-10 13:03   
krzysiekl - Profil krzysiekl
jeszcze kwestia ceny:
oczywiście te Kuala Lumpur KUL 2265 PLN to w obie strony?
Na stronie Emirates można kupic Frankfurt - KUL w obie strony za 549 euro(np. na wiekszosc dni w listopadzie) czyli jakieś 1950 zł,
krzysiekl 2008-10-10 12:47   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Na głównej stronie znajdują się oferty promocyjne między innymi "Emirates do Bangkoku, Kuala Lumbur i Dżakarty"
Brak jednak informacji gdzie taki bilet można kupić. Co prawda nie jestem zainteresowany, żeby teraz kupować:)
Nie na stronie emirates bo tam nie ma Polski, może na stronie LOT? u jakiegoś pośrednika ale jakiego? w tym biurze w Warszawie które reprezentuje Emirates w Polsce? Są jeszcze jakieś inne miejsca? W sumie zaskoczyło mnie, że jest info o promocji ale nie było czegoś najbardziej oczywistego w takiej sytuacji, przycisku "kup" :P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy