×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasażerowie musieli pchać własny samolot


miras
miras
Jak się okazuje, nawet w wielkich liniach lotniczych może dojść do kompromitacji. Tym razem doszło do tego w Chinach – informuje serwis dailymail.co.uk. Do wydarzenia doszło po lądowaniu samolotu CRJ7, który przyleciał z miasta Guilin z 69 osobami na pokładzie. Po lądowaniu na lotnisku w Zhengzou okazało się jednak, że samolot zepsuł się i nie mógł dojechać do hangaru. W związku z awarią pasażerowie i obsługa samolotu zostali poproszeni o popchanie samolotu w kierunku hangaru. Cała akcja zabrała 2 godziny. – Dzięki Bogu, że ten samolot ważył tylko 20 ton – powiedział jeden z członków załogi feralnego samolotu. Samolotem zajmą się teraz mechanicy – informuje serwis dailymail.co.uk onet.pl

26/09/2008 20:12,  
<>

gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

  
taaaa, dostali voucher na kolejne darmowe pchanie... tym razem większego samolotu, hehe, oraz zaproszenie na pchanie pierwszego A380 w Chinach (kiedyś w przyszłości)
02/10/2008 22:35  

  
nie ,no takie rzeczy to tylko w chinach...hehe
26/09/2008 21:36  

szot - Profil
szot
  
A to linia czy lotnicho nie maja pojazdow technicznych do holowania samolotow? Mam nadzieje, ze wynagrodzili pasazerom te pchanie samolotu jakims voucherem...
26/09/2008 20:25  

  
oh moj borze....mam nadzieje ze na moim locie PEK-XIY nie bede musial pchac samolotu *hahahaha*
26/09/2008 20:15  

miras - Profil
miras
  
Jak się okazuje, nawet w wielkich liniach lotniczych może dojść do kompromitacji. Tym razem doszło do tego w Chinach – informuje serwis dailymail.co.uk.
Do wydarzenia doszło po lądowaniu samolotu CRJ7, który przyleciał z miasta Guilin z 69 osobami na pokładzie. Po lądowaniu na lotnisku w Zhengzou okazało się jednak, że samolot zepsuł się i nie mógł dojechać do hangaru.
W związku z awarią pasażerowie i obsługa samolotu zostali poproszeni o popchanie samolotu w kierunku hangaru. Cała akcja zabrała 2 godziny. – Dzięki Bogu, że ten samolot ważył tylko 20 ton – powiedział jeden z członków załogi feralnego samolotu.
Samolotem zajmą się teraz mechanicy – informuje serwis dailymail.co.uk
onet.pl
26/09/2008 20:13  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie