Jak dolecieć z Warszawy do Portugalii?

Interesują mnie tylko loty bezpośrednie. Rozumiem, ze w grę wchodzą tylko czartery. W necie mało informacji na temat mozliwości zakupu miejsc w samolotach wyczarterowanych przez duże biura podróży. Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
22/09/2008 14:17  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2008-09-22 15:53   
gral - Profil gral
a w DUB jakie to jest powalone. zalezy gdzie cie wysadza to albo chodzisz sobie od razu w tlumie odlatujacych jakby nigdy nic albo dla odmiany musisz przejsc przez immigration i dopiero kolo bagazu jest sciezka transfers, ale prowadzi ona do glownej security check. w zasadzie zadnej roznicy jakby sie wyszlo calkiem. wiec jak widzisz hamburg w WAW i tak jest lepiej niz bywa w DUB.
jsg 2008-09-22 15:33   
jsg - Profil jsg
gral: i jak w MUC. Teraz mi się przypomniało, że przy przesiadce w MUC też prześwetlali mi bagaż .
gral 2008-09-22 15:20   
gral - Profil gral
hamburg: ja ci powiem po co to jest. chodzi o to, zeby obsluga tego (a jest ich dwie, w szengen i w pozaszengen) nie mogla pracowac normalnie na security z glownego terminala. dzieki temu mozemy na pieknym nowym lotnisku czuc sie swojskom jak w polsce :)
hamburg 2008-09-22 15:00   
hamburg - Profil hamburg
jsg: No wlasnie o to mi chodzi...po cholero to jest?......^^
miguel 2008-09-22 14:53   
miguel - Profil miguel
szumny: Akurat to Fatima bardzo by mi odpowiadała, bo wybieram się min. na zawody lekkoatletyczne do Leirii. ;-)
jsg 2008-09-22 14:51   
jsg - Profil jsg
hamburg: oj CPH to jest to. Też lubie to lotnisko. Tak, oczywiście, że tak. Przed zjazdem na strefę gejtową, prześwietlali mi bagaż...zupełnie nie wiedzieć czemu.
hamburg 2008-09-22 14:49   
hamburg - Profil hamburg
jsg: Ja sie bardzo lubie przesiadac w CPH :-) / Ale musiales przez ta bezsensowna kontrole bezpieczenstwa przejsc?
szumny 2008-09-22 14:46   
szumny - Profil szumny
miguel: No to chyba będziesz musiał sobie tę Portugalię odpuścić. Chyba że "Vaticano Airways" czarter do Fatimy :)
jsg 2008-09-22 14:46   
jsg - Profil jsg
miguel: a probowales przez CPH lub AMS? hamburg: w Grecji jak to w Grecji - czyli bardzo dobrze. I muszę się z Tobą podzielić wieścią, że ani w jedna ani w drugą stronę (przesiadka w WAW) nie opuszczałem strefy tranzytowej
hamburg 2008-09-22 14:37   
hamburg - Profil hamburg
Jakos wszyscy tutaj potrzebuja pol dnia na przesiadke w FRA lub MUC :-) Co wy robicie? Czemu mi przesiadka zajmuje 40min-90min a wam tak dlugo? :-))))))
No jasne, lepiej stracic pol dnia na Okeciu i czekac az C0 po 8h przyleci laskawie :-)))) jsg: Chyba C0 nadal lata ale tylko jako czarter i czarter-mix. I juz w domku? Jak bylo w Grecjii? :-)
miguel 2008-09-22 14:35   
miguel - Profil miguel
No i ani Faro, ani Madera lub Azory mnie nie interesują. Chciałbym moją podróż umiejscowić między Porto i Lizboną. Wiem, że z Faro specjalnie daleko nie jest, ale to jednak kolejny przejazd, kolejne godziny w podróży. Jestem już za wygodny na takie kombinacje... ;-)
miguel 2008-09-22 14:32   
miguel - Profil miguel
Już kiedys leciałem do LIS przez Frankfurt i straciłem na podróż pół dnia. A potem straciłem kolejne pół dnia, gdyż nic więcej mi się chciało robić, poza odpoczynkiem w hotelu. ;-) Tak więc tym razem tylko lot bezpośredni.
wiperek 2008-09-22 14:28   
wiperek - Profil wiperek
miguel : wejdź sobie na stronę Neckermanna, tam kupisz sam przelot z WAW do Faro w Portugalii, np. na 27 września na 7 dni , cena : 1279 zł
jsg 2008-09-22 14:26   
jsg - Profil jsg
miguel: tak jest tylko chartery zostaja. Kiedys C0 miał połaczenie do LIS ale wiadomo co się stało, z C0 oczywiście
hamburg 2008-09-22 14:24   
hamburg - Profil hamburg
miguel: Loty na czartery raczej mozna kupic tylko w biurach podrozy. A czemu nie chcesz leciec z przesiadka? Jestem pewien ze w LH,LX,BA i innych. cos fajnego znadziesz. :-)
miguel 2008-09-22 14:21   
miguel - Profil miguel
Interesują mnie tylko loty bezpośrednie. Rozumiem, ze w grę wchodzą tylko czartery. W necie mało informacji na temat mozliwości zakupu miejsc w samolotach wyczarterowanych przez duże biura podróży. Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy