×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alitalia prawdopodobnie uziemiona


Według informacji do których dotarłem(tvn24),Alitalia gwarantuje loty tylko do niedzieli włącznie. Natomiast od poniedziałku połączenia są zagrożone z powodu braku paliwa(brak pieniędzy na zakup paliwa). Rządowy komisarz spotkał się z przedstawicielami związków zawodowych, z którymi wielokrotnie już były zrywane rozmowy na temat przyszłości linii. Komisarz rządowy poinformował, że w poniedziałek na przymusowy, płatny urlop zostaną wysłane załogi samolotów, które pozostaną na ziemi. Ostrzegł, że jeżeli prowadzone obecnie rokowania w sprawie dofinansowania Alitalii przez kilkunastu włoskich inwestorów zakończą się fiaskiem, to nie pozostanie mu nic innego, jak zwolnić wszystkich pracowników narodowego przewoźnika, czyli 19 tys. osób.

13/09/2008 20:43,  
<>

gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

  
Ciekawe, może wreszcie uda się odciąć AZ od respiratora ? Chociaż podobno Berlusconi zapewniał, że nie upadnie ;)
14/09/2008 19:42  

  
Według informacji do których dotarłem(tvn24),Alitalia gwarantuje loty tylko do niedzieli włącznie. Natomiast od poniedziałku połączenia są zagrożone z powodu braku paliwa(brak pieniędzy na zakup paliwa).
Rządowy komisarz spotkał się z przedstawicielami związków zawodowych, z którymi wielokrotnie już były zrywane rozmowy na temat przyszłości linii.
Komisarz rządowy poinformował, że w poniedziałek na przymusowy, płatny urlop zostaną wysłane załogi samolotów, które pozostaną na ziemi.
Ostrzegł, że jeżeli prowadzone obecnie rokowania w sprawie dofinansowania Alitalii przez kilkunastu włoskich inwestorów zakończą się fiaskiem, to nie pozostanie mu nic innego, jak zwolnić wszystkich pracowników narodowego przewoźnika, czyli 19 tys. osób.
13/09/2008 20:48  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie