Dublin: awaryjne lądowanie samolotu Ryanair

Samolot linii lotniczych Ryanair musiał awaryjnie lądować na lotnisku w Dublinie (Irlandia) - poinformowali użytkownicy Onet.pl na serwis CYNK. Maszyna lecąca na trasie Dublin - Stansted (lot 208) musiała zawrócić na lotnisko, z którego wystartowała. Linie Ryanair oświadczyły, że awaria samolotu wynikała z tego, że ogon samolotu otarł się o pas startowy w momencie odrywania się maszyny od ziemi - podaje serwis RTE. Na pokładzie wypadły maski tlenowe. Na pokładzie znajdowało się 148 osób. Jak podały linie lotnicze, po lądowaniu pasażerowie bez problemu opuścili pokład samolotu. Trwa już dochodzenie mające na celu ustalenie przyczyn awarii. źródło: zobacz link
12/09/2008 19:16  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marty 2008-09-13 17:38   
marty - Profil marty
a ja dzisiaj mialem przygode z Wizzairem na trasie KAT-BOH (ostatni lot na tej trasie). juz mielismy ladowac, podwozie wysunięte itd., aż tu nagle pilot dał po garach i nici z lądowania - podobno z powodu mgły. skończyło się na Luton, potem autobusy - 6h opóźnienia. ciekawe czy ludzie z BOH, którzy czekali na ten samolot polecieli do KAT...
jo_ann 2008-09-12 19:17   
jo_ann - Profil jo_ann
Samolot linii lotniczych Ryanair musiał awaryjnie lądować na lotnisku w Dublinie (Irlandia) - poinformowali użytkownicy Onet.pl na serwis CYNK.

Maszyna lecąca na trasie Dublin - Stansted (lot 208) musiała zawrócić na lotnisko, z którego wystartowała.

Linie Ryanair oświadczyły, że awaria samolotu wynikała z tego, że ogon samolotu otarł się o pas startowy w momencie odrywania się maszyny od ziemi - podaje serwis RTE. Na pokładzie wypadły maski tlenowe.

Na pokładzie znajdowało się 148 osób. Jak podały linie lotnicze, po lądowaniu pasażerowie bez problemu opuścili pokład samolotu.

Trwa już dochodzenie mające na celu ustalenie przyczyn awarii.

źródło: zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy