×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dublin: awaryjne lądowanie samolotu Ryanair


Samolot linii lotniczych Ryanair musiał awaryjnie lądować na lotnisku w Dublinie (Irlandia) - poinformowali użytkownicy Onet.pl na serwis CYNK. Maszyna lecąca na trasie Dublin - Stansted (lot 208) musiała zawrócić na lotnisko, z którego wystartowała. Linie Ryanair oświadczyły, że awaria samolotu wynikała z tego, że ogon samolotu otarł się o pas startowy w momencie odrywania się maszyny od ziemi - podaje serwis RTE. Na pokładzie wypadły maski tlenowe. Na pokładzie znajdowało się 148 osób. Jak podały linie lotnicze, po lądowaniu pasażerowie bez problemu opuścili pokład samolotu. Trwa już dochodzenie mające na celu ustalenie przyczyn awarii. źródło: zobacz link

12/09/2008 19:16,  
<>

gość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

  
a ja dzisiaj mialem przygode z Wizzairem na trasie KAT-BOH (ostatni lot na tej trasie). juz mielismy ladowac, podwozie wysunięte itd., aż tu nagle pilot dał po garach i nici z lądowania - podobno z powodu mgły. skończyło się na Luton, potem autobusy - 6h opóźnienia. ciekawe czy ludzie z BOH, którzy czekali na ten samolot polecieli do KAT...
13/09/2008 17:38  

  
Samolot linii lotniczych Ryanair musiał awaryjnie lądować na lotnisku w Dublinie (Irlandia) - poinformowali użytkownicy Onet.pl na serwis CYNK.

Maszyna lecąca na trasie Dublin - Stansted (lot 208) musiała zawrócić na lotnisko, z którego wystartowała.

Linie Ryanair oświadczyły, że awaria samolotu wynikała z tego, że ogon samolotu otarł się o pas startowy w momencie odrywania się maszyny od ziemi - podaje serwis RTE. Na pokładzie wypadły maski tlenowe.

Na pokładzie znajdowało się 148 osób. Jak podały linie lotnicze, po lądowaniu pasażerowie bez problemu opuścili pokład samolotu.

Trwa już dochodzenie mające na celu ustalenie przyczyn awarii.

źródło: zobacz link
12/09/2008 19:17  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie