LOT a Kułakowski

Hej, czy zauważyliście ze czuć już rekę p. Kułakowskiego w Locie? Od jakiegoś czasu jest już dużo ofert i reklam na ulicach dotyczących promocji na loty kupione tylko za pośrednictwem internetu. Dzisiaj także dostałem maila od C0 ze ja sie zapiszę do newslettera LOT-u to dostanę 10% zniżki na przelot,rozumiem ze Lotem a nie C0. W sumie widać w tym wszystkim mocny nacisk żeby zwiększyć sprzedaż przez internet, chociaż dobrym posunięciem byłoby także zrezygnowanie z opłat za Etix. Czekam tylko jeszcze na jakąś szalona konferencję prasową a la MOL
28/08/2008 11:23  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-08-28 23:31   
szot - Profil szot
Czyli dopiero LOT potrzebował kogoś takiego jak pan Kułakowski aby dostrzec m.in. potencjał i możliwości sprzedaży biletów przez www...
mrader 2008-08-28 13:33   
mrader - Profil mrader
hehe...dobre :D
chmurka 2008-08-28 13:16   
chmurka - Profil chmurka
No dobrze, jak bedą punktualni, to może daruję ten im Nasz Dziennik. Reszta ma zostać.
mrader 2008-08-28 12:44   
mrader - Profil mrader
chmurka:nie za dużo...chcesz...?;)
chmurka 2008-08-28 11:47   
chmurka - Profil chmurka
A czego ja chcę? No cóż, nie zaszkodziłoby sobie polecieć za 1 zł. do tego pyszne śniadanko/obiadek/kolacyjka i troskliwy uśmiech stewardesy, gazetki na pokładzie lącznie z Naszym Dziennikiem, który znikł jak odeszli Bliżniacy..no i lądowania w miastach a nie na polach no i jeszcze.. eh chyba skonczę
ciutat 2008-08-28 11:36   
ciutat - Profil ciutat
moze to jest wreszcie ta niewidzialna reka rynku... ktora zmusi do przyjzenia sie temu czego chce klientela...
chmurka 2008-08-28 11:31   
chmurka - Profil chmurka
Hej, czy zauważyliście ze czuć już rekę p. Kułakowskiego w Locie? Od jakiegoś czasu jest już dużo ofert i reklam na ulicach dotyczących promocji na loty kupione tylko za pośrednictwem internetu. Dzisiaj także dostałem maila od C0 ze ja sie zapiszę do newslettera LOT-u to dostanę 10% zniżki na przelot,rozumiem ze Lotem a nie C0. W sumie widać w tym wszystkim mocny nacisk żeby zwiększyć sprzedaż przez internet, chociaż dobrym posunięciem byłoby także zrezygnowanie z opłat za Etix. Czekam tylko jeszcze na jakąś szalona konferencję prasową a la MOL
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy