Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Rezerwacje na lot.com wasze doświadczenia

Mam pytanie, czy warto dokonac rezerwacji na brytyjskiej wersji strony Lotu, skoro za ten sam lot na polskiej stronie płacę więcej o równowartośc 30 funtów? Czy uda się to zrobic. Czy system sie nie zbuntuje? Przyjmując, że podróż zaczyna się w Londynie (LHR-WAW-LHR), natomiast płatnik czyli ja jest w Polsce i będzie płacił polską kartą?

15/08/2008 12:18,  
<>

gość_3b35e - Profil
gość_3b35e

gralu: Z powodu kupowania krajowek przez strone USA? :o) Oh, byloby milo, jakbym dostawal takie paczki. Bylbym na biezaco przynajmniej. :o)
15/08/2008 12:40  

gral - Profil
gral

stenus: pojdziesz w koncu do pierdla. bedziemy ci przysylac paczki. z kartami i magazynami pokladowymi
15/08/2008 12:33  

patrykh: Wszystko bedzie dobrze. Proponuje nawet jeszcze inaczej, czyli zalogowac sie na USA i wtedy kupic bilet, bo kusr USD jest jeszcze lepszy. Poza tym nie pobieraja wtedy oplaty serwisowej, czyli kolejna oszczednosc. Sprawdz zatem wszystkie opcje z roznymi logowaniami panstwowymi i wybierz natansza opcje. System nie ebdzie sie "buntowac", gdyz niby z jakiego powodu? Ja tak zwykle kupuje bilety krajowe LOTu logujac sie na wersje USA. Teraz dolar troszke poszedl w gore, a funt spadl, wiec tzreba posprawdzac, ktora opcja jest najlepsza.
15/08/2008 12:31  

Mam pytanie, czy warto dokonac rezerwacji na brytyjskiej wersji strony Lotu, skoro za ten sam lot na polskiej stronie płacę więcej o równowartośc 30 funtów? Czy uda się to zrobic. Czy system sie nie zbuntuje? Przyjmując, że podróż zaczyna się w Londynie (LHR-WAW-LHR), natomiast płatnik czyli ja jest w Polsce i będzie płacił polską kartą?
15/08/2008 12:21  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: