Amatorska strona LOT-u

Pasażerowie bywają różni. Kwadratowi i podłóżni, nowocześni i zacofani ale pieniędzmi żadnego z nich nie powinno się gardzić. Właśnie PLL LOT pogardziły moją kasą. Chciałem obejrzeć ceny biletów, a tu niespodzianka - nie mogę oglądać całej strony LOT.com, gdyż mam ustawioną rozdzielczość 800 x 600 i prawej strony w ogóle nie widzę. Znaczy, że do tak zacofanych jak ja oferta LOTu nie jest kierowana?
08/08/2008 18:05  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
adams 2008-08-11 17:21   
adams - Profil adams
jak szybko zmienilem rozdzielczosc na 800x600 tak szybko wrocilem do 1024x768. Przeciez chyba by mi oczy odpadly gdybym z takiej roz. korzystal./ przy zmianie na 800 strona LOTu chodzi bez zarzutu
piterius 2008-08-11 17:15   
piterius - Profil piterius
może disorder szykuje się już do odlotu z gniazda, bo jest wyrośniętym i opierzonym na tyle, że się w nim dusi ;)
humbak 2008-08-11 17:12   
humbak - Profil humbak
disorder: To nie tylko LOT tak ma. Swiss przysyla potwierdzenia biletu elektronicznego w pdfie, ktory mozna otworzyc tylko w wersji Adobe8. Ale czy jak ktos ma nizsza wersje to oznacza, ze juz nie poleci? :o) A okazuje sie, ze w rozdzielczosci 800x600 strona LOTu dziala mi i gralowi takze poprawnie i sa wszystkie paseczki. Swoja droga to szalenie niewygodna rozdzielczosc. Widocznie linie ida z duchem czasu i stawiaja na podobnych klientow. :o) Aha, czy mam podac Ci swoj numer konta takze? A poza tym, czy to tak ladnie kalac wlasne gniazdo?
disorder 2008-08-09 00:37   
disorder - Profil disorder
Gregory: Ale czemu mam zmieniać rozdzielczość, skoro całe życie używam 800x600 i wszystkie strony działają poprawnie. Zawsze pojawia się suwaczek, którym mogę przesuwać niewidoczne części strony. Jasne, że można powiedzieć: A czemu jesteś zacofany? Ale ja mam stary komp i tam nie wszystko działa, a od większej rozdzielczości bolą mnie oczy.
gregory 2008-08-08 18:31   
gregory - Profil gregory
A co za problem zmienić rozdzielczość?
miras 2008-08-08 18:30   
miras - Profil miras
disorder: ja nie pogardze Twoja kasa :) Jesli nie wiesz co z nia zrobic, chetnie podesle Ci nr konta :))
disorder 2008-08-08 18:08   
disorder - Profil disorder
Przepraszam za byk ortograficzny - PODŁUŻNI chciałem napisać.
disorder 2008-08-08 18:08   
disorder - Profil disorder
Pasażerowie bywają różni. Kwadratowi i podłóżni, nowocześni i zacofani ale pieniędzmi żadnego z nich nie powinno się gardzić. Właśnie PLL LOT pogardziły moją kasą. Chciałem obejrzeć ceny biletów, a tu niespodzianka - nie mogę oglądać całej strony LOT.com, gdyż mam ustawioną rozdzielczość 800 x 600 i prawej strony w ogóle nie widzę. Znaczy, że do tak zacofanych jak ja oferta LOTu nie jest kierowana?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy