Zachowaj wiadomość - nowość w poczcie

W poczcie można już zachowywać wiadomości. Dotychczas wszystkie przeczytane były kasowane po 5 dniach. Aby zachować wiadomość wystarczy kliknąć w ikonkę szarej dyskietki. Wiadomość zachowana oznaczona jest czerwoną dyskietką.
02/08/2008 19:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2008-08-06 18:15   
cezary - Profil cezary
yach: myślę że to jest niezły pomysł. Jak nie chcesz od kogoś otrzymywać wiadomości to zakładamy blokadę. (swoją drogą do tej pory nie wiem na czym polega ulubione). Zgłoś ten pomysł do Redakcji Portalu pasazer.com
humbak 2008-08-06 17:22   
humbak - Profil humbak
yach: A to disorder ma dostep do Ciebie taki szeroki? hihihi
yach 2008-08-06 17:10   
yach - Profil yach
A czy można zablokować jakiemuś forumowiczowi dostęp do mojej poczty ? A konkretnie disorderowi ?
gregory 2008-08-03 16:12   
gregory - Profil gregory
No i fajne by było jeszcze pozycjonowanie tematów na forum wg najnowszych odpowiedzi w wątkach. Często ktoś coś pisze w starym temacie i ginie to w czeluściach forum...
cezary 2008-08-02 19:13   
cezary - Profil cezary
Szanowny admin. Może komuś to się przyda. Zazwyczaj po przeczytaniu odpowiadam lub kasuję wiadomość. Mi bardziej brakuje możliwości dodawania do zdjęcia krótkiego opisu.
admin 2008-08-02 19:05   
admin - Profil admin
W poczcie można już zachowywać wiadomości. Dotychczas wszystkie przeczytane były kasowane po 5 dniach. Aby zachować wiadomość wystarczy kliknąć w ikonkę szarej dyskietki. Wiadomość zachowana oznaczona jest czerwoną dyskietką.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy