Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Nowe połączenie Norwegiana z Polski

linkinpark
linkinpark
Według informacji do których dotarłem Norwegian otwiera nowe połączenie!!! Trasa:Aalesund, Vigra (AES) to Krakow, J. Paul II Balice Intl (KRK),info sprawdzone na theairdb oraz na stronie przewoźnika(nie jest jeszcze dostępne w rezerwacjach ale można je zobaczyć zobacz link za link,ale tak będzie najkrócej żeby inni mogli zobaczyć połączenie)

01/08/2008 11:55,  
<>

gość_a360b - Profil
gość_a360b

Linkinpark: moim zdaniem powinni Cię przyjąć do pracy w portalu i to chyba jedyne wyjście na nie dublowanie się wiadomości (no i na ich szybkie pokazywanie się ;) ).
02/08/2008 00:35  

linkipark: Zatem zacznij wklejac informacje o wszystkich nowych polaczeniach z pzresiadka, typu Warszawa-Szanghaj by Swiss, Warszawa-Bridgetown by bmi. :o)
01/08/2008 18:39  

linkinpark - Profil
linkinpark

no bo to jest połączenie z przesiadka
01/08/2008 18:34  

A gdzie jest te polaczenie? Ja widze tylko z przesiadka w OSL.
01/08/2008 17:07  

linkinpark, wyluzuj z newsami.
01/08/2008 12:50  

Nawet jesli to prawda to jest to tylko polaczenie z przesiadka..... milego siedzenia na lotnisku... 13:20 Krakow 15:30 Oslo-Gardermoen
20:35 Oslo-Gardermoen 21:30 Ålesund
01/08/2008 12:23  

linkinpark - Profil
linkinpark

Według informacji do których dotarłem Norwegian otwiera nowe połączenie!!!
Trasa:Aalesund, Vigra (AES) to Krakow, J. Paul II Balice Intl (KRK),info sprawdzone na theairdb oraz na stronie przewoźnika(nie jest jeszcze dostępne w rezerwacjach ale można je zobaczyć zobacz link za link,ale tak będzie najkrócej żeby inni mogli zobaczyć połączenie)
01/08/2008 12:00  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: