AirAsia

Malezyjska lotnicza AirAsia ogłosiła otwarcie bazy na lotnisku w Londynie Stansted. Rozpoczęcie lotów do stolicy Malezji Kuala Lumpur ma nastpic w marcu 2009. Loty odbywać się będą 6 razy w tygodniu, cena już od Ł350. Rezerwacje na stronie przewoźnika nie są jeszcze dostępne.
31/07/2008 18:15  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-08-01 09:48   
hamburg - Profil hamburg
To ze sa Wizy to sie nie lata sie do tego kraju??? *hahaha* No gratulacje!!!! Post dnia :-))) No ca za problem w dzisiejszych casach zalatwic wize? Jezeli sie nic w przeszlosci ,,naskrobalo`` i toczy uczciwe i normalne zycie, to nie ma problemu z dostaniem wizy....nawet z waznoscia 10 lat.
Takich dalekich polaczen nie ma gdyz w Polsce jeszcze nie nastala moda na dalekie podroze....UK,IRL i w czesci kierunki poludniowe (Europa) to sa pewne kierunki. Poczekajmy pare lat i moze cos sie tam rozruszy.
disorder 2008-07-31 19:43   
disorder - Profil disorder
A to każdy steward jest gejem? Chyba nie w katolickiej Polsce.
sokrates 2008-07-31 18:59   
sokrates - Profil sokrates
hehe, sluszna uwaga, aguirre!
aguirre 2008-07-31 18:57   
aguirre - Profil aguirre
sokrates: nie każdy forumowicz jest stewardem ;))))
sokrates 2008-07-31 18:50   
sokrates - Profil sokrates
linkinpark - to ktos na forum ma ponad 40lat?? myslalem ze kazdy forumowicz jest mlodym gejem :-) a jesli chodzi o USA to jak slusznie zauwazyles, jest kwestia wiz, ktorych USA nam nigdy nie zniesie... choc co chwila rzucaja jakis ochlap a Polska jak ten piesek sapie z radosci..
linkinpark 2008-07-31 18:44   
linkinpark - Profil linkinpark
Połączenia do azji szansy by nie miały ale do usa według mnie jak najbardziej tak,żyje w usa 15 milinów polaków(nie liczę tych co są na czarno) i gdyby znieśli wizy to takie połączenie miało by według mnie duże szanse,pod warunkiem że bilet byłby tańszy niz w Lot.
linkinpark 2008-07-31 18:40   
linkinpark - Profil linkinpark
Za waszego życia(mam na myśli forumowiczów po 40tce) na pewno delty,virgina,air asii ,united airlines itp. lini nie będzie i chyba za mojego też nie :(
No chyba żeby narodziła się w polakach moda latania...
sokrates 2008-07-31 18:40   
sokrates - Profil sokrates
aha, to zle zrozumialem twoj post :-) i mysle, ze malo komu by sie oplacalo wejscie na polski rynek z bezposrednimi lotami transkontynentalnymi! byly glosy ze Lufa ma wejsc z wawy do USA ale na glosach sie skonczylo. i szczerze watpie zeby ktokolwiek chcial ryzykowac, Polska mimo ze duza i ludzi ma sporo, nie jest jakims megabiznesowym kierunkiem, a na wakacje Polak jedzie raczej do Tunezji czy Hiszpanii, niz na Bali czy Floryde..
linkinpark 2008-07-31 18:37   
linkinpark - Profil linkinpark
sokrates: nie chodziło mi o low-costy tylko o linie które obsługuja połączenia między kontynentalne (azja,afryka,azja)
sokrates 2008-07-31 18:34   
sokrates - Profil sokrates
linkinpark - jesli Virgin Atlantic nazywasz low-costem to gratulacje :-)
tanie linie na dalekich trasach to za duza nowosc zeby sie w Polsce mialy pojawic w najblizszym czasie, polski rynek mimo wszystko jest zbyt ryzykowny i niestabilny.
linkinpark 2008-07-31 18:23   
linkinpark - Profil linkinpark
Szkoda że takie linie jak Air Asia nie latają do polski.Zastanawiam się ile jeszcze potrwa w naszym kraju pustka na takie loty do azji czy chociażby do USA.Bo na 40 mln kraj jedna linia i trzy dalekie kierunki(ORD,JFK,EWR;chodzi mi o połączenia między kontynentalne) to według mnie mało.Jak myślicie co musiało by się stać żeby tacy przewoźnicy jak Air Asia czy Virgin Atlantic(nie wiem czy to poprawna nazwa) weszły na polski rynek ?
gregory 2008-07-31 18:23   
gregory - Profil gregory
Oby się to tylko nie skończyło jak z Oasis Hong Kong... Na low-costowych long-haulach trudno zarobić.
sokrates 2008-07-31 18:19   
sokrates - Profil sokrates
hmm, ciekawe czy im wypali ten pomysl z low-costowymi long-haulami...
trav 2008-07-31 18:17   
trav - Profil trav
Malezyjska lotnicza AirAsia ogłosiła otwarcie bazy na lotnisku w Londynie Stansted. Rozpoczęcie lotów do stolicy Malezji Kuala Lumpur ma nastpic w marcu 2009. Loty odbywać się będą 6 razy w tygodniu, cena już od Ł350. Rezerwacje na stronie przewoźnika nie są jeszcze dostępne.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy