Minusy Centralwings

W opiniach o Centralwings znalazłem taką wypowiedź: CYTAT: "Wiele,wiele bardzo wiele! po piersze bardzo ciasno i duszno - słaba klimatyzacja, czasami się zacina a na start i ląowanie wyłanczają ją!Można dostać tam klaustrofobii! Poza tym rozumiem , że są to nowe polskie linie lotnicze(rok powstania 2004) ale bez przesady już się psują. Psują się na lotnisku(problem z czymś tam do paliwa i pasażerowie czekali na lot 24 godziny), samoloty te startowały 3 lub 4 razy i co?!! nie mogły wystartować!Popsute samoloty!!!!!!!!!! to nie jeden tylko wszystkie. nie dziwię się, że zlikwidowano prawie 50% tych przewoźników - ludzie się boją nimi latać! Dramat. i nawet gdyby mi dopłacali już nigdy, więcej nie wsiądę do tego samolotu! Wam też nie polecam!" //KONIEC CYTATU Czy ktoś może mi wyjaśnić o co tej Pani chodziło? Jaka słaba klimatyzacja w samolocie? Jak można wyłączyć klimatyzację na lądowanie? Hihi... Taka ciekawostka zastanawiająca.
29/07/2008 19:09  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gufi_gda 2008-07-30 20:15   
gufi_gda - Profil gufi_gda
Oj tylko ci ludzie narzekają na C0. A tu proszę w zimowym rozkładzie wreszcie połączenie GDN-DUB. Co prawda tylko dwa razy w tygodniu ale jest. Ciekawe co jeszcze dodadzą?!
delboy 2008-07-30 10:08   
delboy - Profil delboy
jak mozna startowac 3 czy 4 razy? ;-)))
musze powiedziec ze ja czasem uzywam skrotow myslowych ale ta pani to poszla o calosci :)
sie usmialem :)
disorder 2008-07-29 19:42   
disorder - Profil disorder
nowe polskie linie lotnicze i już się psują - też mnie to zastanowiło. Nowe linie PKS, ale autobusy mogą mieć mega stare.
tomekk 2008-07-29 19:29   
tomekk - Profil tomekk
Ja to skomentuje jak jasiu_smietana: to apsurt, bes sęsu.
piterius 2008-07-29 19:28   
piterius - Profil piterius
Hehe, disorder "wyłanczać" - to chyba tłumaczy wszystko, poza tym no jak komuś ciasno i dostaje klaustrofobii w 737 - to tu chyba nic nie da się dodać. No i składnia, całokształt wypowiedzi - niestety niedorozwój :)
marqoos_pl 2008-07-29 19:26   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Disorder, ja sie z czyms takim spotkałem, ze w czasie oczekiwania na start rzeczywiscie bylo bardzo duszno i gorąco w samolocie, a z nawiewów nie leciało zimne powietrze. Przy lądowaniu chyba było normalnie. Ale nie był to Centralwings... Wydaje mi się, że EI tak zawsze robi, BA do DEL też tak miał (jeszcze nas poinformowali, że coś jest nie tak z klimą i 40 min dusili). A o co jej chodziło, to chyba tylko diabli wiedzą. W sumie to chyba był opis przeżyć bardzo zestresowanej osoby, która po prostu boi się latać...
disorder 2008-07-29 19:11   
disorder - Profil disorder
W opiniach o Centralwings znalazłem taką wypowiedź: CYTAT: "Wiele,wiele bardzo wiele! po piersze bardzo ciasno i duszno - słaba klimatyzacja, czasami się zacina a na start i ląowanie wyłanczają ją!Można dostać tam klaustrofobii! Poza tym rozumiem , że są to nowe polskie linie lotnicze(rok powstania 2004) ale bez przesady już się psują. Psują się na lotnisku(problem z czymś tam do paliwa i pasażerowie czekali na lot 24 godziny), samoloty te startowały 3 lub 4 razy i co?!! nie mogły wystartować!Popsute samoloty!!!!!!!!!! to nie jeden tylko wszystkie. nie dziwię się, że zlikwidowano prawie 50% tych przewoźników - ludzie się boją nimi latać! Dramat. i nawet gdyby mi dopłacali już nigdy, więcej nie wsiądę do tego samolotu! Wam też nie polecam!" //KONIEC CYTATU Czy ktoś może mi wyjaśnić o co tej Pani chodziło? Jaka słaba klimatyzacja w samolocie? Jak można wyłączyć klimatyzację na lądowanie? Hihi... Taka ciekawostka zastanawiająca.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy