Czy to już upadek Maleva?

Węgierskie linie lotnicze Malev rezygnują z obsługi tras transatlantyckich. Ostatni rejs z Budapesztu do Toronto odbędzie się 21 września, a do Nowego Jorku - 25 października. Jednocześnie zakończona zostanie eksploatacja szerokokadłubowych Boeingów 767.
25/07/2008 11:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ziberro 2008-07-25 14:10   
ziberro - Profil ziberro
hamburg, szot: bardzo gorąco polecam ! Korona islandzka ostatnimi czasy bardzo podupadła i nie ma tam już takiej drożyzny, jak jeszcze rok temu. Ja już jakiś czas temu zachorowałem na islandofilię, a leczenie jest niestety bardzo kosztowne - Iceland Express ma takie ceny na WAW-KEF, że już lepiej śmignąć sobie DYziem do Kopenhagi lub czymkolwiek na STN i dopiero stamtąd rozglądać się za połączeniami do KEF. W ogóle to z CPH można bezpośrednio także do AEY i EGS dolecieć.
szot 2008-07-25 12:34   
szot - Profil szot
hamburg: mi się śni Islandia w lipcu 2009 roku :)))
hamburg 2008-07-25 12:30   
hamburg - Profil hamburg
ziberro: Chcial bym to raz zobaczyc :-))) Moze w nastepnym roku :-)))))
ziberro 2008-07-25 12:21   
ziberro - Profil ziberro
hamburg: no jasne, już samo lądowanie na tej wyspie robi niesamowite wrażenie. Brak lasów, zero zieleni, parująca ziemia, omszone głazy, gęsta mgła - człowiek się czuje, jakby na księżycu lądował ;-)
jsg 2008-07-25 12:19   
jsg - Profil jsg
mikerus: zgadzam się z Tobą w 100%. Oczekuję informacji obiektywnej, takiej którą mogę sam zinterpretować, a uwagi wymienić na forum z Forumowiczami.
hamburg 2008-07-25 12:18   
hamburg - Profil hamburg
ziberro: Alez ja pisze ogolnie o Islandii...gdzie juz tam wyladuja to juz obojetne :-))))))
ziberro 2008-07-25 12:17   
ziberro - Profil ziberro
hamburg: z lotniska w Keflaviku do Reykjaviku jest ponad 50 km, ale tuż obok jest Blue Lagoon ! Ja bym chętnie się pisał na takie awaryjne lądowanie ;-)
mikerus 2008-07-25 12:15   
mikerus - Profil mikerus
Zależy jaki jest target. Plebs zawsze wybierze Fakt, a biznesmen Rzepę. TVN24 zbliża się coraz bardziej w stronę tego pierwszego periodyka;) Myślę, że większość użytkowników naszego serwisu wolałaby czytać informacje obiektywne, dobrze zredagowane i nie wprowadzające w błąd samym tytułem... Nie siej niepotrzebnej paniki!
hamburg 2008-07-25 12:12   
hamburg - Profil hamburg
szot: Wlasnie mialem pisac co gral :-))))) Bys mial okazje pospacerowac sobie po Islandii i pewnie do tego hotelik gratis :-)))))
linkinpark: Ty juz przesadzasz...i jak szot mowil....porownaj N24...oni takiej taniej sensacji nie robia....a ogladalnosc jest, bo wyksztalconych ludzi tania sensacja nie intersuje...tylko glupich.
linkinpark 2008-07-25 12:00   
linkinpark - Profil linkinpark
"niby informują a sieją postrach, propagandę"-a dziwisz się?Ja na miejscu prezesa robił bym to samo a nawet więcej.Dzis są takie czasy że liczy się tania sensacja,strach,łzy i śmierć w tv.Dziś stacje nie informują tylko trzepią kase na reklamach.A żeby była kasa musi być oglądalność.A nią napędza tragedia,śmierć,pod koloryzowane afery i wypadki i tyłek dody...Takie czasy nadchodzą
szot 2008-07-25 11:59   
szot - Profil szot
gral: wiem, to jest przygoda no i nocleg w hotelu na koszt linii, ale z drugiej strony podróż przedłuża się niemiłosiernie :-)
gral 2008-07-25 11:57   
gral - Profil gral
szot: ale o co ci chodzi, przeciez ladowanie na Islandii to dodatkowa, bezplatna atrakcja. Ktos taki jak Ty powinien ty docenic :P
szot 2008-07-25 11:55   
szot - Profil szot
linkinpark: może kiedyś była, pod płaszczem stacji info stylem przypominają tanie sensacyjne bulwarówki - niby informują a sieją postrach, propagandę - takie styl bardzo dziwny mają. Porównaj sobie tvn24 z kanałem N24 (niemiecki kanał)...
szot 2008-07-25 11:52   
szot - Profil szot
ciuitat: hmmm, talk mam nadzieję, że jeśli wokół zostaną polikwidowane połączenia za wielką kałużę, bo jeśli już LO będzie mieć 787 to jest szansa na 1) powrót pasażerów do LOTu (ja w sierpniu lecę AC do Toronto bo LOTowskie 767 już nie gwarantują mi że dolecę bez stopu na Islandii) a 2) zainteresowanie się połączeniami obsługiwanymi przez 787 przez pasażerów z krajów ościennych (przy dobrej polityce i dobrych dolotach do tych rejsów)...
linkinpark 2008-07-25 11:48   
linkinpark - Profil linkinpark
Co wy ciągle z tym TVN24 ? To też jest dobra stacja.
szot 2008-07-25 11:47   
szot - Profil szot
linkinpark: czyli dokładnie powielasz styl tvn24. Wróżę Ci karierę w tej stacji lub ew. w PolsatNews ;-) Człowieku, najpierw wątek "początek końca", teraz "czy to już upadek Maleva". Co jeszcze? Czyli jak sam napisałeś "...żeby było więcej wejść" - idziesz na ilość...
ciutat 2008-07-25 11:46   
ciutat - Profil ciutat
czyli szkola onetowska .... suma sumarum grupa ITI ..., a co do meritum to jest wg mnie obraz odwagi i wyprzedzanie czegos co niedlugo bedzie robic reszta przewoznikow z regionu zreszta OS juz oglosil cos podobnego zdaje sie ORD do kancelacji
linkinpark 2008-07-25 11:44   
linkinpark - Profil linkinpark
tytuł dałem specjalnie żeby było więcej wejść
szot 2008-07-25 11:28   
szot - Profil szot
No nie, linkinpark, czy Ty aby faktycznie masz 17 lat a nie jakieś 38 i nie pracujesz przypadkiem w tvn24? Bo Twój styl pisania i tytułowania wątków jak ulał pasuje to stylu dziennikarzy tvn24! Czy rezygnacja z połączeń za wielką kałuże to już początek końca Maleva?!
linkinpark 2008-07-25 11:06   
linkinpark - Profil linkinpark
Węgierskie linie lotnicze Malev rezygnują z obsługi tras transatlantyckich. Ostatni rejs z Budapesztu do Toronto odbędzie się 21 września, a do Nowego Jorku - 25 października. Jednocześnie zakończona zostanie eksploatacja szerokokadłubowych Boeingów 767.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy