Brak filmów na pokładach US Airways

Od jesieni samoloty US Airways, na liniach wewnętrznych, nie będą emitowały filmów na swoich pokładach.Na taką decyzję wpływ ma rosnąca cena paliwa. Przewoźnik po zaprzestaniu prezentowania filmów, zaoszczędzi na masie i tantiemach. Z tych ostatnich może liczyć nawet na kilkanaście milionów USD oszczędności. US Airways w pierwszym kwartale 2008 roku stracił ok.70 mln USD. Mimo to firma nie podjęła bardzo rygorystycznych kroków redukcji zatrudnienia. Przewoźnik podwyższył tylko nieco ceny biletów.
15/07/2008 08:53  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-07-15 09:30   
humbak - Profil humbak
US to i tak mial zawsze fatalny system audiowizualny, gdyz sami sie okreslaja jako "sojuszowy LCC". :O) Wiec zadna strata. Ale pewien symptom jest. Zabawne, ze wola oszczedzac na tym, niz na pracownikach i innych takich bajerach.
linkinpark 2008-07-15 08:53   
linkinpark - Profil linkinpark
Od jesieni samoloty US Airways, na liniach wewnętrznych, nie będą emitowały filmów na swoich pokładach.Na taką decyzję wpływ ma rosnąca cena paliwa. Przewoźnik po zaprzestaniu prezentowania filmów, zaoszczędzi na masie i tantiemach. Z tych ostatnich może liczyć nawet na kilkanaście milionów USD oszczędności.

US Airways w pierwszym kwartale 2008 roku stracił ok.70 mln USD. Mimo to firma nie podjęła bardzo rygorystycznych kroków redukcji zatrudnienia. Przewoźnik podwyższył tylko nieco ceny biletów.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy