×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Brak filmów na pokładach US Airways


linkinpark
linkinpark
Od jesieni samoloty US Airways, na liniach wewnętrznych, nie będą emitowały filmów na swoich pokładach.Na taką decyzję wpływ ma rosnąca cena paliwa. Przewoźnik po zaprzestaniu prezentowania filmów, zaoszczędzi na masie i tantiemach. Z tych ostatnich może liczyć nawet na kilkanaście milionów USD oszczędności. US Airways w pierwszym kwartale 2008 roku stracił ok.70 mln USD. Mimo to firma nie podjęła bardzo rygorystycznych kroków redukcji zatrudnienia. Przewoźnik podwyższył tylko nieco ceny biletów.

15/07/2008 08:53,  
<>

gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

  
US to i tak mial zawsze fatalny system audiowizualny, gdyz sami sie okreslaja jako "sojuszowy LCC". :O) Wiec zadna strata. Ale pewien symptom jest. Zabawne, ze wola oszczedzac na tym, niz na pracownikach i innych takich bajerach.
15/07/2008 09:30  

linkinpark - Profil
linkinpark
  
Od jesieni samoloty US Airways, na liniach wewnętrznych, nie będą emitowały filmów na swoich pokładach.Na taką decyzję wpływ ma rosnąca cena paliwa. Przewoźnik po zaprzestaniu prezentowania filmów, zaoszczędzi na masie i tantiemach. Z tych ostatnich może liczyć nawet na kilkanaście milionów USD oszczędności.

US Airways w pierwszym kwartale 2008 roku stracił ok.70 mln USD. Mimo to firma nie podjęła bardzo rygorystycznych kroków redukcji zatrudnienia. Przewoźnik podwyższył tylko nieco ceny biletów.
15/07/2008 08:53  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie