Dziecko w samolocie

12/07/2008 10:17  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wojtek 2008-07-15 21:31   
wojtek - Profil wojtek
Widzę że się zrobiło "dowcipowo". Dodam coś od siebie :) Przybiega przerażona zakonnica do księdza: "proszę księdza, zgwałcili mnie! I co teraz mam zrobic? Na co ksiądz odpowiada: "zjedz cytrynę". Zakonnica: "I to wystarczy?" Ksiądz: "Nie wiem, ale napewno skwasi tą zadowoloną minę!" :p:p:p
4tech 2008-07-15 21:28   
4tech - Profil 4tech
kurcze...kawalem sypnal cezary, ja dodalem swoje dwa grosze...no i maciek_krk dorzucil dosc sporo...czasami potrzeba sie troche wyluzowac....a zakladanie nowego watku chyba mija sie z celem...
maciek_krk 2008-07-15 21:20   
maciek_krk - Profil maciek_krk
A przykładem są np moje"dowcipy"
maciek_krk 2008-07-15 21:18   
maciek_krk - Profil maciek_krk
I to jest najstraszniejsze, na forum możesz pisać co ci sie podoba . A i tak moderator go nie usunie, nie wiem nie chce mu sie czy co. Niestety to forum schodzi na psy...zaczyna być jak forum na onecie
miras 2008-07-15 21:10   
miras - Profil miras
Z całym szacunkiem do wszystkich, ale czy poniżesz dowcipy nie są łamaniem pkt 2 i 3 regulaminu?
maciek_krk 2008-07-15 20:56   
maciek_krk - Profil maciek_krk
Ok ok już nic nie dam....
humbak 2008-07-15 20:55   
humbak - Profil humbak
maciek_krk: Pozartowac mozna od czasu do czasu, ale TY masz ze soba chyba jakis problem... Czy poczytales, cos powklejal i w jakich ilosciach?
maciek_krk 2008-07-15 20:40   
maciek_krk - Profil maciek_krk
Szkot i Żyd poszli do restauracji. Po obfitym posiłku przychodzi kelner z rachunkiem. Ku zdumieniu wszystkich, Szkot mówi do Żyda:
- Pozwól, że ja zapłacę.
I faktycznie zapłacił.
Następnego dnia w gazetach pojawił się nagłówek:
Słynny żydowski brzuchomówca znaleziony martwy.
maciek_krk 2008-07-15 20:37   
maciek_krk - Profil maciek_krk
Chiński restaurator chwali się przed Polakami znajomością polskiego:
- Lowel, klowa, Lenatka, luchanko...
Nagle tuż pod jego nogami przelatuje szczur.
- O ploszę! A to jest kulciak!
maciek_krk 2008-07-15 20:36   
maciek_krk - Profil maciek_krk
co musi zrobic w życiu mężczyzna?
- zasadzic drzewo, spłodzic dziecko i zbudowac dom
co musi zrobic w życiu chińczyk?
- peceta, adidasy i bluzę
irton 2008-07-15 20:33   
irton - Profil irton
Przez pustynię jedzie na wielbłądzie Arab, a obok, ledwie żywa, biegnie jego żona. Spotykają jadącą naprzeciwko karawanę.

- Dokąd się tak śpieszysz? - pyta przewodnik karawany.

- Żona mi zachorowała, wiozę ją do szpitala.
maciek_krk 2008-07-15 20:26   
maciek_krk - Profil maciek_krk
Jaki tekst ze znanego dyskotekowego kawałka spiewa 80 letni Żyd starej Żydowce jak chce szpanersko zagadać na imprezie
- Whats your name, whats your number...
maciek_krk 2008-07-15 20:24   
maciek_krk - Profil maciek_krk
Dwóch żydów się bije i w końcu jeden bierze mydło i chce rzucić w drugiego.
Na to ten drugi:
- Mamy w to nie mieszaj.
Wiem wiem za ostry ale nie mogłem się powstrzymać
humbak 2008-07-15 20:21   
humbak - Profil humbak
Kurcze, jestescie bosscy! Zaczelismy od porodu zuz i dzieci w samolocie, a skonczylo sie (na razie) o zydach i arabach. III Zlot bedzie za krotki na nas! :o)
4tech 2008-07-15 19:21   
4tech - Profil 4tech
linkinpark: prosze....Po pustyni przed żydowskim czołgiem ucieka arab z kałaszem. Co chwila odwraca się na chwilę i oddaje krótką serię, ale w końcu pada na kolana i czeka na śmierć. Czołg podjeżdża do araba, otwiera się właz, wychyla się uśmiechnięty żyd i pyta: - ty, arab, dlaczego nie strzelasz? - amunicja mi się skończyła... - ponuro mówi arab - chcesz może kupić???pyta żyd z czolgu..
linkinpark 2008-07-15 17:21   
linkinpark - Profil linkinpark
4tech:napisz jeszcze jakiś kawał z arabami i żydami bo tamten mi się bardzo spodobał
4tech 2008-07-15 17:19   
4tech - Profil 4tech
cezary:zreszta te zdjecie obok jest zrobione na lotnisku w Bejrucie (BEY)
4tech 2008-07-15 17:18   
4tech - Profil 4tech
cezary: 17 miesiecy bylem w Israelu i Libanie....Brama Damscenska wejscie na stare miasto, via Doloresa...sciana placzu,....Betlejem ech super wspomnienia.....
cezary 2008-07-15 17:07   
cezary - Profil cezary
Nie znałem, spadłem z fotela ze śmiechu. A tak serio to Israel to przecudny kraj. Byłem. Mieszkałem na starym mieście Jerozolima niedaleko bramy Damasceńskiej.
Takiej kawy 'arabskiej' i takiego soku pomarańczowego świeżo wysikanego (oops wyciśniętego z owocu) nie piłem nigdzie. Nie mówiąc o zapachu pardesów. Gaj drzew pomarańczowych jak kwitnie w maju to go czuć na kilka kilometrów.
4tech 2008-07-15 16:58   
4tech - Profil 4tech
cezary:Leci w samolocie w jednym rzędzie: 2 Arabów (od strony okna) i Żyd (od przejścia). Żyd w jarmułce, pejsy, te sprawy - wyluzowany kompletnie - rozpiął kołnierzyk, zdjął buty.
Arabowie patrzą na niego nienawistnie. Po godzinie lotu jeden z nich wstaje i mówi:
- Idę po Colę.
Żyd na to:
- Ależ nie, ja pójdę, po co się przeciskać.
I poszedł. W tym czasie Arab napluł mu do buta. Żyd wraca, daje Colę Arabowi.
Po kolejnej godzinie drugi Arab mówi:
- Idę po Colę.
Żyd jak poprzednio:
- Ja pójdę.
I poszedł. Drugi Arab napluł mu do drugiego buta. Żyd wraca, daje Cole Arabowi.
Po godzinie samolot ląduje. Żyd zbiera się zapina kołnierzyk, założył jednego buta, skrzywił się i mówi:
- Znowu ta straszna nienawiść między naszymi narodami - to plucie do butów, to szczanie do Coli...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy