Katastrofa w Kolumbii

Transportowy Boeing 747 rozbił się w poniedziałek kilka minut po starcie w stolicy Kolumbii Bogocie, podczas próby przymusowego lądowania. Jeden z silników zapalił się i spadł na dom, zabijając mężczyznę i dwoje dzieci. Należący do północnoamerykańskiej lotniczej firmy frachtowej Kalittas samolot startował z lotniska El Dorado. Katastrofę szczęśliwie przeżyła cała ośmioosobowa załoga. Wszyscy jej członkowie trafili z obrażeniami do szpitala w miejscowości Madrid, niedaleko której zdarzył się wypadek. Pilot na pewno przeżyje Według dyrektora szpitala jedynie pilot, który zgłosił kłopoty z maszyną dwie minuty po starcie, jest w stosunkowo dobrym stanie i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Maszyna leciała do Miami z transportem kwiatów.
07/07/2008 21:18  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mrader 2008-07-07 22:11   
mrader - Profil mrader
...wyjątkowego pecha miała ta rodzina...:(
adams 2008-07-07 21:19   
adams - Profil adams
Transportowy Boeing 747 rozbił się w poniedziałek kilka minut po starcie w stolicy Kolumbii Bogocie, podczas próby przymusowego lądowania. Jeden z silników zapalił się i spadł na dom, zabijając mężczyznę i dwoje dzieci.
Należący do północnoamerykańskiej lotniczej firmy frachtowej Kalittas samolot startował z lotniska El Dorado. Katastrofę szczęśliwie przeżyła cała ośmioosobowa załoga. Wszyscy jej członkowie trafili z obrażeniami do szpitala w miejscowości Madrid, niedaleko której zdarzył się wypadek.

Pilot na pewno przeżyje

Według dyrektora szpitala jedynie pilot, który zgłosił kłopoty z maszyną dwie minuty po starcie, jest w stosunkowo dobrym stanie i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Maszyna leciała do Miami z transportem kwiatów.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy