×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Strajk


linkinpark
linkinpark
Lotnicy chcą wyższych płac Około tysiąca pilotów należących niemieckich linii Lufthansa firm CityLine i Eurowings przystąpiło w poniedziałek rano do 24-godzinnego strajku. Spodziewane są poważne utrudnienia na lotniskach w Niemczech i poza ich granicami. Jak poinformował negocjator ze strony związku zawodowego pilotów Cockpit, prawdopodobnie część lotów zostanie odwołanych, należy liczyć się także z opóźnieniami. Utrudnienia występują na lotniskach w całych Niemczech, m.in. we Frankfurcie nad Menem, Stuttgarcie, Kolonii, Monachium, berlińskim Tegel i Hamburgu. Linie radzą pasażerom, aby kontaktowali się z infoliniami i pytali o ewentualne zmiany terminu odlotu. Strajk to kolejny element sporu płacowego z kierownictwem firmy. Piloci skarżą się, że mimo trwających od miesięcy rozmowy na temat wysokości wynagrodzeń nie otrzymali satysfakcjonujących propozycji ze strony zarządu firmy. źródło: tvn24.pl

07/07/2008 13:08,  
<>

gość_30318 - Profil
gość_30318
  

linkinpark - Profil
linkinpark
  
Lotnicy chcą wyższych płac
Około tysiąca pilotów należących niemieckich linii Lufthansa firm CityLine i Eurowings przystąpiło w poniedziałek rano do 24-godzinnego strajku. Spodziewane są poważne utrudnienia na lotniskach w Niemczech i poza ich granicami.
Jak poinformował negocjator ze strony związku zawodowego pilotów Cockpit, prawdopodobnie część lotów zostanie odwołanych, należy liczyć się także z opóźnieniami.
Utrudnienia występują na lotniskach w całych Niemczech, m.in. we Frankfurcie nad Menem, Stuttgarcie, Kolonii, Monachium, berlińskim Tegel i Hamburgu. Linie radzą pasażerom, aby kontaktowali się z infoliniami i pytali o ewentualne zmiany terminu odlotu.
Strajk to kolejny element sporu płacowego z kierownictwem firmy. Piloci skarżą się, że mimo trwających od miesięcy rozmowy na temat wysokości wynagrodzeń nie otrzymali satysfakcjonujących propozycji ze strony zarządu firmy.
źródło: tvn24.pl
07/07/2008 13:09  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie