Informatorzy

Na lotnisku we Wrocławiu zdezorientowani pasażerowie mogą znaleźć pomoc u specjalnych informatorów. Odpowiedzą oni na wszelakie pytania i pojawiające się wątpliwości, wskażą miejsce dotarcia do odpowiednich stanowisk odprawy, a na hali odlotów posłużą pomocą przy przygotowaniu się do kontroli bezpieczeństwa. Jak ich poznać? Są dobrze oznakowani; w jaskrawo pomarańczowych koszulkach z napisem: "Need help? Potrzebujesz pomocy?" są każdego dnia na wrocławskim lotnisku. Bez trudu można porozumieć się z nimi także w obcych językach - np. po angielsku. Informatorzy na lotniskach to duże ułatwienie dla podróżnych. Z takiego rozwiązania korzystają pracownicy Polskich olei Państwowych (np. w Krakowie) jak również Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.
07/07/2008 13:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2008-07-08 21:06   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
znając polskie realia to informacja, że mówią 'w innych językach' może być bardzo pożyteczna... ;) Nie wszędzie się to zdarza... ;)
cezary 2008-07-08 21:03   
cezary - Profil cezary
linkinpark: dopóki zakładasz nowe wątki, które są interesujące, dotyczą lotnictwa cywilnego i jeszcze zdobędziesz nowe i ciekawe tematy to zakładaj watków ile masz ochoty. Od tego jest forum.
Natomiast zakładanie wątku o tym że na jakimś lotnisku (Wrocław) są informatorzy, którzy 'cóż za rewelacja' mówia także po angielsku jest lekko śmieszne...;)
miras 2008-07-08 20:50   
miras - Profil miras
linkinpark: na onecie jest artykul o lotnisku Schiphol. Mozesz zalozyc nowy watek :))
marqoos_pl 2008-07-08 20:50   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
wow, znów się jakaś kłótnia wywiązała... moje skromne zdanie jest takie, że skoro 'linkinpark' ma jakąś ciekawą wiadomosć to podzielenia się z nami, to niech to robi... Od tego właśnie jest forum. Przecież nie zakłada wątków 'o brakującym papierze toaletowym na lotnisku w XXX' (w sumie też związane z lataniem i podróżami), tylko jednak zdecydowana większość wątków jest na temat i może być ciekawa lub pożyteczna dla kogoś... nie pamiętam kto, ale ktoś Mu zarzucił, że 'powtarza za TVN' (nie wiem, czy prawda, czy nie, i mnie to tzw. guzik obchodzi)... przekazuje informacje i dobrze, że jest aktywny... przeciesz czasami, moi drodzy koledzy, tez nie mamy co czytać/robic czy komentować, więc 'świeża krew' się przyda... 'linkinpark' pisz, jak wypatrzysz coś gdzieś ciekawego...
linkinpark 2008-07-08 20:44   
linkinpark - Profil linkinpark
"ja nie wklejam wszystkiego co mi na oczy padnie podczas przegladania portali, bo pewnie niektóre drobnostki nie zainteresuja innych."-ja też nie.Temat więc już zakończmy.Najlepiej by było jak można by było usuwac i edytowac swpje posty(wtedy zawsze można by było je usunąc.
marian 2008-07-08 20:35   
marian - Profil marian
oj już nie przepraszaj bo za chwile poczuje sie winny :) mysle, ze pora zakonczyć rozmowy na ten temat... czasem można pomysleć czy dany watek bedzie ciekawy dla innych i tyle... ja nie wklejam wszystkiego co mi na oczy padnie podczas przegladania portali, bo pewnie niektóre drobnostki nie zainteresuja innych.
linkinpark 2008-07-08 20:32   
linkinpark - Profil linkinpark
i zamknijmy juz ten temat"zaśmiecania,plucia jadem,"wal sie",puste wątki i etc."
a tak pozatym,pytanie do admina,czy dało by rade zrobic że można edytowac posty,bo teraz mozna je tylko do admina zglaszac.
linkinpark 2008-07-08 20:26   
linkinpark - Profil linkinpark
marian:wtedy jak napisałem "wal się"było pod wpływem nerwów jak jedna osoba tutaj napisała że nadaję się do TVN24..i pare innych głupich tekstów,więc poniosło mnie i wtedy napisałem tak a nie inaczej.Co do wątków moich to nie jest tak do końca jak mówisz,napisałem około 10-15 wątków na połowie z nich są odpowiedzi.(owszem dziennikarzem to ja nie jestem...ale nie tylko moje wątki zaśmiecają te forum,mogę podac przykłady:te wątki też są bez odpowiedzi "Katowice - statystyki za czerwiec ","Oferta Star Alliance dla firm","Zielone światło dla Modlina",mógłbym również wypisac te co mają jedną odpowiedz...ale czy jak wątek jest bez odpowiedzi to znaczy że zaśmieca forum?To że na 5 moich wątków nikt nie odpowiedział to nie znaczy że zaśmiecam forum,bo chyba 5 wątków bez odpowiedzi aż tak dużo miejsca na serwerze nie zabiera....A tematy tych wątków wziełem z takich portali jak spedycje.pl,lotnictwo.pl czy z interii więc wychodziłem że skoro są tam to mogły by i byc tutaj.Jeżeli marian uraziło Ciebier to że napisałem pare wątków za dużo to PRZEPRASZAM
marian 2008-07-08 20:10   
marian - Profil marian
a ja będe w pazdzierniku i chętnie zobacze dlaczego... :)
mrader 2008-07-08 20:09   
mrader - Profil mrader
miras:faktycznie takie ładne?nie byłem tam jeszcze...:(
marian 2008-07-08 20:06   
marian - Profil marian
i jeszcze jedno: to, że raz zwróciłem Tobie uwagę na: "wal się" kierowane nie pamietam juz do kogo, to nie znaczy, że pluje jadem.
miras 2008-07-08 20:05   
miras - Profil miras
panowie likinpark, mrader, marian: jesli nie macie o czym rozmawiac to juz wam daje temat. :) Lotnisko Schiphol zostalo wybrane jako najladniejsze w Europie.
marian 2008-07-08 19:53   
marian - Profil marian
krzysiu: owszem - forum jest dla WSZYSTKICH. Nikt tu Cię nie obraża i tego samego oczekujemy od Ciebie. Ale tak jak napisał 4tech:"czasami te info zasmiecaja portal i nic z nich nie wynika" I TAK JEST W PRZYPADKU TEGO WĄTKU - INFORMATORZY? ile osób odpisało na temat??? NIKT, przemyśl to sobie... pzdr!
mrader 2008-07-08 19:49   
mrader - Profil mrader
uehh...czy on czyta ze zrozumieniem,a może ma "blokadę"?
linkinpark 2008-07-08 19:36   
linkinpark - Profil linkinpark
mrader i marian,nie chcę was obrażac ale prawda jest taka że wobec mnie "plujecie jadem"(w przenośni) od początku,te forum jest dla dla wszystkich a to że ktoś dużo pisze to nie znaczy że "powinien popracować trochę nad sobą...??;)".Przy kazdym wątku jest nick autora,wiec nie musisz wchodzic do wątków które ja napisałem.
mrader 2008-07-08 14:28   
mrader - Profil mrader
hmm...czy ten chłopak powinien popracować trochę nad sobą...??;)
aynis 2008-07-08 13:58   
aynis - Profil aynis
Co za dużo to niezdrowo ;)
4tech 2008-07-08 13:57   
4tech - Profil 4tech
linkinpark: czasami te "info" zasmiecaja portal i nic z nich nie wynika....
marian 2008-07-08 13:54   
marian - Profil marian
linkinpark: i tu się mylisz...
linkinpark 2008-07-08 11:50   
linkinpark - Profil linkinpark
Nie musi...ale im więcej informacji na portalu tym lepiej.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy