×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Remont we Wrocławiu


linkinpark
linkinpark
Na lotnisku we Wrocławiu właśnie dobiegł końca pierwszy etap remontu drogi kołowania alfa od drogi kołowania bravo do drogi startowej. Prace obejmowały frezowanie i zdarcie na ok. 10 cm w głąb istniejącej, uszkodzonej nawierzchni. W kolejnym kroku do podłoża została przyklejona stalowa siatka mająca za zadanie przenoszenie i rozkład naprężeń, a przez to zapewnienie odpowiedniej stabilizacji. Następnie na siatce została ułożona 8 cm warstwa wypełniająco-stabilizująca. Prace były realizowane na całej powierzchni remontowanej drogi, czyli ok. 10 tys. m2. Do wykonania pozostało położenie 4 cm warstwy ścieralnej (nawierzchni). Planuje się zakończenie prac na 12/13 lipca 2008r. Inwestycja nie zakłuciła ruchu lotniczego, prowadzona była w godzinach nocnych. W tym czasie lotnisko operowało bez przeszkód i przerw z wyjątkiem dwóch nocy, kiedy zamknięta była droga startowa i 1 nocy, gdy wyłączono z użytku drogę kołowania. Pozostało to jednak bez wpływu na ruch lotniczy, po części za sprawą wykorzystania płaszczyzny zachodniej dla najwcześniej operujących samolotów.

03/07/2008 14:16,  
<>

gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

linkinpark - Profil
linkinpark
  
Na lotnisku we Wrocławiu właśnie dobiegł końca pierwszy etap remontu drogi kołowania alfa od drogi kołowania bravo do drogi startowej. Prace obejmowały frezowanie i zdarcie na ok. 10 cm w głąb istniejącej, uszkodzonej nawierzchni. W kolejnym kroku do podłoża została przyklejona stalowa siatka mająca za zadanie przenoszenie i rozkład naprężeń, a przez to zapewnienie odpowiedniej stabilizacji. Następnie na siatce została ułożona 8 cm warstwa wypełniająco-stabilizująca. Prace były realizowane na całej powierzchni remontowanej drogi, czyli ok. 10 tys. m2.
Do wykonania pozostało położenie 4 cm warstwy ścieralnej (nawierzchni). Planuje się zakończenie prac na 12/13 lipca 2008r.
Inwestycja nie zakłuciła ruchu lotniczego, prowadzona była w godzinach nocnych. W tym czasie lotnisko operowało bez przeszkód i przerw z wyjątkiem dwóch nocy, kiedy zamknięta była droga startowa i 1 nocy, gdy wyłączono z użytku drogę kołowania. Pozostało to jednak bez wpływu na ruch lotniczy, po części za sprawą wykorzystania płaszczyzny zachodniej dla najwcześniej operujących samolotów.
03/07/2008 14:16  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie