Czekają na samolot w rytmie cza cza

Nuda na lotnisku? Nie w Paryżu! Administracja dwóch portów Orly i Charles de Gaulle wprowadza 15-minutowe weekendowe lekcje tańca dla pasażerów oczekujących na odlot swych samolotów. Cóż za konkurencja dla książki i sklepów wolnocłowych! W okresie wyjazdów urlopowych, do połowy sierpnia, co weekend z obu tych lotnisk odlatuje około 900 tys. pasażerów. Będą oni mogli próbować pod okiem instruktorów swych zdolności nie tylko w takich klasycznych tańcach jak tango, ale też w rock'n'rollu, hip-hopie, salsie, sambie, czaczy i innych gorących rytmach. Dla tych, którzy krępują się próbować swych umiejętności tanecznych na oczach setek nudzących się pasażerów, przygotowano "parkiety taneczne" za zasłonkami.
28/06/2008 14:30  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk-81 2008-06-29 15:28   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
:) świetny pmysł
jaris 2008-06-28 17:44   
jaris - Profil jaris
świetny pomysł i fajna rozrywka - z przyjemnością móglbym oczekiwać na samolot tańcząc ;) może wiecej lotnisk pokusi się o taką rozrywkę - przynjamniej czas do wylotu szybko minie a co więcej można się nauczyć podstawowych kroków :D
linkinpark 2008-06-28 14:32   
linkinpark - Profil linkinpark
Nuda na lotnisku? Nie w Paryżu! Administracja dwóch portów Orly i Charles de Gaulle wprowadza 15-minutowe weekendowe lekcje tańca dla pasażerów oczekujących na odlot swych samolotów. Cóż za konkurencja dla książki i sklepów wolnocłowych!
W okresie wyjazdów urlopowych, do połowy sierpnia, co weekend z obu tych lotnisk odlatuje około 900 tys. pasażerów. Będą oni mogli próbować pod okiem instruktorów swych zdolności nie tylko w takich klasycznych tańcach jak tango, ale też w rock'n'rollu, hip-hopie, salsie, sambie, czaczy i innych gorących rytmach.

Dla tych, którzy krępują się próbować swych umiejętności tanecznych na oczach setek nudzących się pasażerów, przygotowano "parkiety taneczne" za zasłonkami.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy