Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Deficyt w lotnictwie, a zwolnienia pilotów

W jednym z artykulow na portalu przeczytalem o deficycie w branzy a tu zwolniania pilotow szykuja sie w UA ponad 950 pilotow idzie do zwolnienia a co za tym idzie reszta zalogi tez. To samo bedzie z AA wiec nie wiem jak to sie ma do deficytu ?? Mam nadzieje ze linie europejskie taki kryzys nie dasiegnie !!!

25/06/2008 16:37,  
<>

gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3

Nadja: Wiesz wszystko wychodzi w praniu ale po 200 godzinach przy dobrej pogodzie jest ok. Ale jak przychodzi crosswind wtedy zaczynaja sie problemy powiem ze ja tez mam z tym male bo male ale klopoty powyzej 24 kts trzeba sie dobrze napracowac zeby dobrze samolot posadzic ale trening czyni mistrza szkoda ze z pasazerami w locie :)
26/06/2008 02:14  

marian: wiem o tym :) Z tym strachem chodziło mi o to, że 200 godzin to wydaje się bardzo mało. Muszę jednak przyznać, że spotkałam wielu FO, którzy mimo małego doświadczenia są dobrzy w tym co robią. I nieważne, czy są po Rzeszowie, czy szkolili się tylko w aeroklubie.
25/06/2008 22:35  

nadia: w wielu liniach 200/300 godzin nalotu to minimum na FO.
25/06/2008 22:09  

W Polsce jest ciągły deficyt pilotów, przyjmują już takich, co mają zaledwie 200 godzin nalotu. Aż strach się bać ;)
25/06/2008 22:06  

gral - Profil
gral

ja to sie zastanawiam skad oni tylu pilotow wzieli w ciagu ostatnich powiedzmy 10 lat
25/06/2008 16:47  

W jednym z artykulow na portalu przeczytalem o deficycie w branzy a tu zwolniania pilotow szykuja sie w UA ponad 950 pilotow idzie do zwolnienia a co za tym idzie reszta zalogi tez. To samo bedzie z AA wiec nie wiem jak to sie ma do deficytu ?? Mam nadzieje ze linie europejskie taki kryzys nie dasiegnie !!!
25/06/2008 16:40  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: