Deficyt w lotnictwie, a zwolnienia pilotów

W jednym z artykulow na portalu przeczytalem o deficycie w branzy a tu zwolniania pilotow szykuja sie w UA ponad 950 pilotow idzie do zwolnienia a co za tym idzie reszta zalogi tez. To samo bedzie z AA wiec nie wiem jak to sie ma do deficytu ?? Mam nadzieje ze linie europejskie taki kryzys nie dasiegnie !!!
25/06/2008 16:37  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lmajchrowski 2008-06-26 02:14   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Nadja: Wiesz wszystko wychodzi w praniu ale po 200 godzinach przy dobrej pogodzie jest ok. Ale jak przychodzi crosswind wtedy zaczynaja sie problemy powiem ze ja tez mam z tym male bo male ale klopoty powyzej 24 kts trzeba sie dobrze napracowac zeby dobrze samolot posadzic ale trening czyni mistrza szkoda ze z pasazerami w locie :)
nadja 2008-06-25 22:35   
nadja - Profil nadja
marian: wiem o tym :) Z tym strachem chodziło mi o to, że 200 godzin to wydaje się bardzo mało. Muszę jednak przyznać, że spotkałam wielu FO, którzy mimo małego doświadczenia są dobrzy w tym co robią. I nieważne, czy są po Rzeszowie, czy szkolili się tylko w aeroklubie.
marian 2008-06-25 22:09   
marian - Profil marian
nadia: w wielu liniach 200/300 godzin nalotu to minimum na FO.
nadja 2008-06-25 22:06   
nadja - Profil nadja
W Polsce jest ciągły deficyt pilotów, przyjmują już takich, co mają zaledwie 200 godzin nalotu. Aż strach się bać ;)
gral 2008-06-25 16:47   
gral - Profil gral
ja to sie zastanawiam skad oni tylu pilotow wzieli w ciagu ostatnich powiedzmy 10 lat
lmajchrowski 2008-06-25 16:40   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
W jednym z artykulow na portalu przeczytalem o deficycie w branzy a tu zwolniania pilotow szykuja sie w UA ponad 950 pilotow idzie do zwolnienia a co za tym idzie reszta zalogi tez. To samo bedzie z AA wiec nie wiem jak to sie ma do deficytu ?? Mam nadzieje ze linie europejskie taki kryzys nie dasiegnie !!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy