×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet największym tanim przewoźnikiem w Krk


easyJet jest obecnie największym tanim przewoźnikiem w Porcie Lotniczym Kraków-Balice. Oferta obejmuje 9 destynacji zapewniając 55 regularnych połączeń tygodniowo, co daje średnio 8 połączeń dziennie. Łącznie easyJet przewozi około miliona pasażerów rocznie na połączeniach do i z Krakowa. To wszystko sprawia, że easyJet odpowiada za 24- procent operacji podkrakowskiego lotniska. Od dnia wejścia na rynek easyJet na wszystkich połączeniach z/ do Portu Lotniczego Kraków-Balice przewiózł około 1,6 miliona pasażerów. Dla porównania, na wszystkich połączeniach obsługiwanych w Polsce przez easyJet, od dnia wejścia przewoźnika na polski rynek, łącznie przewiezionych zostało 2,3 miliona osób. W ciągu ostatniego roku easyJet podwoił swoją ofertę połączeń lotniczych przez Port Lotniczy Kraków-Balice. Firma zakłada także dwucyfrowy wzrost w bieżącym roku, w porównaniu do roku ubiegłego. Największą popularnością na podkrakowskim lotnisku w Balicach cieszą się połączenia ze wszystkimi portami obsługiwanymi przez easyJet w Wielkiej Brytanii, przy czym pasażerowie najczęściej wybierają Londyn (zarówno Luton, jak i Gatwick). Wskaźnik obłożenia miejsc na tych trasach z reguły przekracza średni wskaźnik dla połączeń easyJet w Europie.

19/06/2008 21:03,  
<>

gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

  
pomazyc dobra rzecz.......dobrze ze za marzenia nie karaja....:-)))))
23/06/2008 15:25  

maciek_krk - Profil
maciek_krk
  
Tylko że teraz będą to kierunki poza UK
23/06/2008 15:04  

  
Biedny ten KRK bédzie jak sie EZY w nim rozpanoszy. Sądząc po kalibru pasażerów jaka dzisiaj odlatywała EZY z PRG do NCL, STN and LGW nie wróżę nic dobrago dla KRK.
21/06/2008 23:15  

  
Biedny ten KRK bédzie jak sie EZY w nim rozpanoszy. Sądząc po kalibru pasażerów jaka dzisiaj odlatywała EZY z PRG do NCL, STN and LGW nie wróżę nic dobrago dla KRK.
21/06/2008 23:15  

szot - Profil
szot
  
Chłopcy, spokój
20/06/2008 09:14  

maciek_krk - Profil
maciek_krk
  
cezary żebyś ty nie był chory jak cię trzasnę . Za dużo sobie pozwalasz. Chory...to tobie na mózg coś padło, cokolwiek o Krakowie napisze to ty od razu atakujesz. Ale nie martw się dla ciebie znajdzie się dobry psychiatra
20/06/2008 08:43  

  
wow wojtek jaki snack!
20/06/2008 01:16  

  
Przeciez to jest fragment artykulu prasowego, wiec nie wymyslil tego!
20/06/2008 00:39  

cezary - Profil
cezary
  
wojtek: "jak Ci się nie podoba"... bo bzdury pisze do kwadratu i tyle. To jest chory człowiek. Zaraz usłyszymy o kolejnych bazach i cudach w Krakowie.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego redakcja portalu toleruje informacje=posty człowieka wyraźnie chorego.
20/06/2008 00:34  

  
cazary: On tez jest uzytkownikiem forum i dopoki nie dostanie bana ma prawo pisac, a Ty nie musisz tego czytac jak Ci sie nie podoba.
20/06/2008 00:19  

cezary - Profil
cezary
  
O jeny ratunku !!! Myślałem że ten koszmar z maciek_krk się skończył. Najwyraźniej się myliłem.
20/06/2008 00:00  

maciek_krk - Profil
maciek_krk
  
zenie na tym lotnisku jednej z europejskich baz przewoźnika. "Baza w Krakowie jest nadal otwartą kwestią, ale to są poważne decyzje, o których za wcześnie jeszcze mówić" - zaznaczył.

To ukazuje że Balice wciąż są atrakcyjnym lotniskiem
19/06/2008 23:52  

maciek_krk - Profil
maciek_krk
  
Jak poinformował dyrektor regionalny easyJet John Kohlsaat, brytyjska linia, która jest największym przewoźnikiem operującym z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (MPL), prognozuje w tym roku obrachunkowym (od października do września) przewiezienie około 1 mln pasażerów.

Kohlsaat przypomniał, że w ciągu ostatniego roku easyJet podwoił swoją ofertę połączeń realizowanych przez lotnisko w Krakowie. Firma zakłada także dwucyfrowy wzrost w tym roku w porównaniu z ubiegłym.

Nie chciał jednak odpowiedzieć na pytanie, czy w związku z rozwojem siatki połączeń z Krakowa w przyszłości możliwe jest umieszczenie na tym lotnisku jednej z europejskich baz przewoźnika. "Baza w Krakowie jest nadal otwartą kwestią, ale to są poważne decyzje, o których za wcześnie jeszcze mówić" - zaznaczył.
19/06/2008 23:50  

  
ponownie zapraszam Easy Jet do Łodzi, pozostałem regionalne lotniska też zapewne czekają.
19/06/2008 21:33  

  
easyJet jest obecnie największym tanim przewoźnikiem w Porcie Lotniczym Kraków-Balice. Oferta obejmuje 9 destynacji zapewniając 55 regularnych połączeń tygodniowo, co daje średnio 8 połączeń dziennie. Łącznie easyJet przewozi około miliona pasażerów rocznie na połączeniach do i z Krakowa. To wszystko sprawia, że easyJet odpowiada za 24- procent operacji podkrakowskiego lotniska.
Od dnia wejścia na rynek easyJet na wszystkich połączeniach z/ do Portu Lotniczego Kraków-Balice przewiózł około 1,6 miliona pasażerów. Dla porównania, na wszystkich połączeniach obsługiwanych w Polsce przez easyJet, od dnia wejścia przewoźnika na polski rynek, łącznie przewiezionych zostało 2,3 miliona osób.

W ciągu ostatniego roku easyJet podwoił swoją ofertę połączeń lotniczych przez Port Lotniczy Kraków-Balice. Firma zakłada także dwucyfrowy wzrost w bieżącym roku, w porównaniu do roku ubiegłego.

Największą popularnością na podkrakowskim lotnisku w Balicach cieszą się połączenia ze wszystkimi portami obsługiwanymi przez easyJet w Wielkiej Brytanii, przy czym pasażerowie najczęściej wybierają Londyn (zarówno Luton, jak i Gatwick). Wskaźnik obłożenia miejsc na tych trasach z reguły przekracza średni wskaźnik dla połączeń easyJet w Europie.
19/06/2008 21:04  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie