Norwegian inauguruje Kraków - Stavanger

„Cieszymy się, że Norwegian rozwija siatkę połączeń z naszego portu, a kolejna trasa z Krakowa łączy dwie europejskie stolice kultury. Dzięki inaugurowanym dziś rejsom do Stavanger południowa Polska zbliża się do zachodniej Norwegii na odległośc niewiele ponad dwóch godzin lotu. Na pewno połączenie to przyczyni się do dalszego rozwoju turystyki, ułatwi podróże służbowe, a także norweskie inwestycje w Malopolsce. Norwegian Air Shuttle to rzetelny i solidny partner." – mówi Kamil Kamiński, Prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice im. Jana Pawła II. Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki podkreśla: "Konsekwentnie rozwijamy siatkę połączeń z Krakowa, czego najlepszym dowodem jest jej uzupełnienie o trasę do Stavanger. Latamy już z Krakowa do Oslo, Sztokholmu i Stavanger, a od 13 września będziemy także obsługiwać niedawno ogłoszoną nową trasę do Bergen. Nasze połączenia z Krakowa cieszą się coraz większym zainteresowaniem pasażerów, którzy chcą latać nie tylko tanio, ale też wygodnie i punktualnie. Konkurencyjne i transparentne ceny, norweska solidność i polska gościnność to atuty Norwegian, doceniane również w Małopolsce. Dzięki nowym trasom umacniamy pozycje lidera w przewozach między Polską a Norwegią i całą Skandynawią. Nasza oferta skandynawska to nie tylko połączenia z Krakowa do trzech miast w Norwegii oraz Sztokholmu, ale również połączenia z Warszawy do Trondheim, Stavanger, Bergen, Sztokholmu i Kopenhagi, oraz z Gdańska, Szczecina i Wrocławia do Oslo. Oferujemy również połączenia z Polski przez Oslo do Bodø i Tromsø." Opublikowane niedawno przez Urząd Lotnictwa Cywilnego dane przewozowe za 2007 rok potwierdzają wyjątkowe tempo ekspansji Norwegian Air Shuttle na polskim rynku. Łączna liczba pasażerów Norwegian obsłużonych w polskich portach lotniczych wzrosła w 2007 roku o 111%, do 545 tys. Stawia to norweską linię na pierwszym miejscu na liście przewoźników, którzy w ubiegłym roku najszybciej zwiększali przewozy pasażerskie. Norwegian systematycznie rozwija swoją siatkę połączeń z Polski. Nowości 2008 roku to trasy: Wrocław - Oslo, Warszawa - Trondheim, Warszawa - Stavanger, Warszawa - Split, Kraków - Stavanger oraz Kraków - Bergen. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Norwegian zwiększa również częstotliwość rejsów na czterech ważnych trasach. Od polowy czerwca do sześciu tygodniowo z Warszawy do Paryża (lotnisko Orly), dziesięciu tygodniowo z Warszawy do Oslo, trzech tygodniowo z Warszawy do Alicante oraz pięciu tygodniowo z Gdańska do Oslo.
18/06/2008 21:08  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
manek 2008-06-18 21:09   
manek - Profil manek
„Cieszymy się, że Norwegian rozwija siatkę połączeń z naszego portu, a kolejna trasa z Krakowa łączy dwie europejskie stolice kultury. Dzięki inaugurowanym dziś rejsom do Stavanger południowa Polska zbliża się do zachodniej Norwegii na odległośc niewiele ponad dwóch godzin lotu. Na pewno połączenie to przyczyni się do dalszego rozwoju turystyki, ułatwi podróże służbowe, a także norweskie inwestycje w Malopolsce. Norwegian Air Shuttle to rzetelny i solidny partner." – mówi Kamil Kamiński, Prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice im. Jana Pawła II.

Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki podkreśla: "Konsekwentnie rozwijamy siatkę połączeń z Krakowa, czego najlepszym dowodem jest jej uzupełnienie o trasę do Stavanger. Latamy już z Krakowa do Oslo, Sztokholmu i Stavanger, a od 13 września będziemy także obsługiwać niedawno ogłoszoną nową trasę do Bergen. Nasze połączenia z Krakowa cieszą się coraz większym zainteresowaniem pasażerów, którzy chcą latać nie tylko tanio, ale też wygodnie i punktualnie. Konkurencyjne i transparentne ceny, norweska solidność i polska gościnność to atuty Norwegian, doceniane również w Małopolsce. Dzięki nowym trasom umacniamy pozycje lidera w przewozach między Polską a Norwegią i całą Skandynawią. Nasza oferta skandynawska to nie tylko połączenia z Krakowa do trzech miast w Norwegii oraz Sztokholmu, ale również połączenia z Warszawy do Trondheim, Stavanger, Bergen, Sztokholmu i Kopenhagi, oraz z Gdańska, Szczecina i Wrocławia do Oslo. Oferujemy również połączenia z Polski przez Oslo do Bodø i Tromsø."

Opublikowane niedawno przez Urząd Lotnictwa Cywilnego dane przewozowe za 2007 rok potwierdzają wyjątkowe tempo ekspansji Norwegian Air Shuttle na polskim rynku. Łączna liczba pasażerów Norwegian obsłużonych w polskich portach lotniczych wzrosła w 2007 roku o 111%, do 545 tys. Stawia to norweską linię na pierwszym miejscu na liście przewoźników, którzy w ubiegłym roku najszybciej zwiększali przewozy pasażerskie.

Norwegian systematycznie rozwija swoją siatkę połączeń z Polski. Nowości 2008 roku to trasy: Wrocław - Oslo, Warszawa - Trondheim, Warszawa - Stavanger, Warszawa - Split, Kraków - Stavanger oraz Kraków - Bergen.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Norwegian zwiększa również częstotliwość rejsów na czterech ważnych trasach. Od polowy czerwca do sześciu tygodniowo z Warszawy do Paryża (lotnisko Orly), dziesięciu tygodniowo z Warszawy do Oslo, trzech tygodniowo z Warszawy do Alicante oraz pięciu tygodniowo z Gdańska do Oslo.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy