Opłata za bagaż w Ryanair - przesiadka

Moze to trochę banalne pytanei, ale lecę pierwszy raz FR i pytam :). Mam lot CIA-STN i STN-LCJ. Obydwa Ryanairem. Musze kupić osobne dwa bilety? Za każdym razem muszę zapłacić za bagaż? W Londynie muszę odbierać bagaż i znów się odprawiać do Łodzi?
18/06/2008 09:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miras 2008-06-19 12:30   
miras - Profil miras
gregory/billy: dziekuje za odpoiwedz.
billy 2008-06-18 23:40   
billy - Profil billy
miras: w Gironie można spać nawet dość wygodnie. Ławki miękkie i bez poręczy. Trochę ludzi kima. Rano z rozpoczęciem odpraw budzą.
czeko: Weeze to niewielkie lotnisko i cały terminal można przerzucić beretem. Wejście do security niedaleko wyjścia z przylotów po drodze do odpraw. Trzydzieści kroków ? To nie problem. Gorzej jak ci sie lot opóźni. 45 minut to już na krawędzi. Ja teoretycznie miałem ponad dwie godziny a samolot do Weeze zaliczył 1,5 h opóźnienia. Dopadłem do check-in'ów na czas tylko dzięki temu, że nadrobił 15 minut w powietrzu.
gregory 2008-06-18 23:24   
gregory - Profil gregory
miras: na GRO można bez problemu się przekimać, pamiętaj tylko żeby za wczasu zająć sobie ławkę bo nie ma ich za dużo w holu a chętnych jest sporo. Niedogodnością w nocy mogą być zapalone na full lampy i ekipa sprzątająca.
hamburg 2008-06-18 23:20   
hamburg - Profil hamburg
czeko: Ja osobiscie bym tego nie zrobil...bym szukal innego polaczenia :-)
czeko 2008-06-18 23:11   
czeko - Profil czeko
ale ryan czasem takie ma godziny, ze: albo trza czekac noc, albo pol dnia, albo 45 minut :) pamietam, ze na HHN to byla chwilka, w DUB szlo sie, i szlo sie, i szlo :) niestety NRN nie znam. nie znam - jeszcze :)
hamburg 2008-06-18 23:07   
hamburg - Profil hamburg
czeko: Oj ty znowu z twoimi ekspressowymi przesiadkami w LCC. :-))))) To nie tradycyjna linie ze za darmo bedziesz mog przebookowac na nastepny lot. A nie daj boze cos sie spozni. Lepiej zaplanuj wiecej czasu. Lotnisko nie jest duze....ale nigdy nie wiadomo.
czeko 2008-06-18 23:02   
czeko - Profil czeko
A jeszcze zapytanko do "praktykow" :) Czy w Duss-Weeze wystarczy 45 min na przesiadke, jesli mam odprawe on-line i tylko podreczny?
kajak 2008-06-18 22:55   
kajak - Profil kajak
sokrates: czasami jak gdzies sie leci z przesiadkami, to trzeba przekimac sie na lotnisku. Dla mnie hubem przesiadkowym jest Frankfurt-Hahn. Kilka razy juz tam nocowalem i nie bylem odosobnionym przypadkiem. Mlodzi, starzy, po prostu kimaja sobie na siedzeniach, graja w karty lub np pamietam grupke Wlochow, z 10 os, ktorzy ogladali filmy na laptopie przez cala noc :-) Mozna sobie ciekawie spedzic czas.
hamburg 2008-06-18 22:54   
hamburg - Profil hamburg
sokrates: Eh chlopie przesadasz. Masz problem z tym ze ktos wiecej od ciebie lata? A poza tym co to za roznica jezeli ktos czeka 6h na lotniska za dnia...a drugi w nocy. A poza tym slyszales o takim czyms jak mydlo i dezodorant? A noce na lotnisku moga byc bardzo fajne bo mozna zrobic mile znajomosci bo w nocy ludzie sa jakos bardzie komunikatywni. Sam na HHN przegadalem dobre 3h z Amerykanka ktora leciala do Faro.
I mam pytanie. Co jest w tym zlego jezeli ktos leci gdzies turystycznie? To twoim zdaniem mozna tylko gdzies leciec do pracy lub na jakies spotkanie sluzbowe?
4tech 2008-06-18 22:48   
4tech - Profil 4tech
sokrates: a Ty to juz stary jestes????czlowieku, jedni wola PKS, drudzy PKP, a trzeci woli latac...i nie fizuluj..:-) tutaj
sokrates 2008-06-18 22:44   
sokrates - Profil sokrates
adams - ty spisz 1 dobe w roku, niektorzy tutaj potrafia tak co druga noc :-) hehe, ty mlody jestes, mlodosc ma swoje prawa. ale tych 'starszych' to nie rozumiem.
miras - cykuta mi niegrozna! a odrobina filozofii nikomu jeszcze nie zaszkodzila :-)
4tech 2008-06-18 22:44   
4tech - Profil 4tech
eeeeehhhehehheheee nastepny nawiedzony??????
adams 2008-06-18 22:37   
adams - Profil adams
sokatres: a po trzecie, jezeli ktos laduje o 23:30 a kolejny rejs mam o 06:00 to rzecza chora jest przejazd do centrum i spanie w hotelu!
adams 2008-06-18 22:35   
adams - Profil adams
sokatres: a po drugie ja czasami latam po prostu po to zeby sie tylko"wylatac" :-)
miras 2008-06-18 22:34   
miras - Profil miras
sokrates: ty Tutaj nie filozofuj, bo Cię ktoś jeszcze cykutą potczęstuje :)) :P :D
adams 2008-06-18 22:31   
adams - Profil adams
sokrates: co ty piszesz przeciez przez 365 dni w roku nie spie na lotnisku tylko gora 1 dobe!!!
sokrates 2008-06-18 22:28   
sokrates - Profil sokrates
czy wam troche na glowy nie padlo? latanie tylko dla samego latania?.. spanie na lotniskach bez jakiejs specjalnej koniecznosci? to juz nawet nie pasja, to sie jakos leczy chyba... i czy to sie troche - ze sie wyraze - nie smierdzi po takiej nocy?
adams 2008-06-18 22:16   
adams - Profil adams
a stenusie jak miałes nocke na Stansted to duzo osob "spało" czy tylko nieliczni, a no i gdzie sie dobrze ułozyc, masz jakies fajne miejsce? :)
manek 2008-06-18 21:12   
manek - Profil manek
Ale rozwinieliście ten watek :D
miras 2008-06-18 21:09   
miras - Profil miras
Hamburg: mam nadzieję, że jakiś inny zalatany forumowicz odpowie mi na to pytanie. Licze na to :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy