podróż liniami TAP Air

dzień dobry Zakupiłem bilety na podróż liniami TAP na trasie Warszawa- Lizbona. Mógłbym prosić o udzielenie informacji na poniższe pytania: 1. Czy w tych liniach na tej trasie będzie posiłek/napoje? 2. Podróżuję z dziećmi. Czy podczas odprawy 24h przed wylotem będę miał możliwość wybrania nieodpłatnie miejsc abym mógł siedzieć z dziećmi? ewentualnie czy na lotnisku jak poproszę przy odprawie to mi takie miejsca zagwarantują?
13/10/2022 10:41  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
FTL 2022-10-25 10:36   
FTL - Profil FTL
Posilki/napoje w klasie Business tak.

Natomiast w Economy na krotkich i srednich dystansach juz nie ( TP kilka lat temu wycofal sie z bezplatnnej oferty w Y natomiast w C jest mniej wiecej wszystko bez zmian) i oferuje tylko platna menu.

Odprawa w TP jest mozliwa na 36h przed rozkladowym wylotem a mozliwosc wyboru miejsca zalezy od taryfy - jezeli zostala zakupiona w najtanszej ( Basic, Discount) to nie jest to mozliwe przy odprawie on-line czy tez przez telefon a miejsca zostana przydzielone automatycznie na koncu samolotu - w A320Neo oraz A321 sa to miejsca oznaczone zielonym motywem oraz znajduja sie w tylnej czesci samolotu, nie odchylaja sie do tylu a powierzchnia miedzy fotelami jest mniejsza niz w platnej opcji.

Jednakze na lotnisku podczas odprawy lub ewentulanie na bramce mozna to zmienic - aczkolwiek z mojego doswiadczenia wynika ze taka zmiana jest mozliwa dopiero na okolo 75-60min przed odlotem na trasach Europejskich.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy