Program Rozwoju dla Lotniska w Łodzi

"Program Rozwoju Usług Lotniczych dla Lotniska Władysława Reymonta w Łodzi" zaprezentowali w magistracie przedstawiciele Lufthansa Consulting. Ich wizyta dotyczyła umowy o współpracy między Łodzią, a niemiecką firmą. Podpisali ją prezydent miasta Jerzy Kropiwnicki i dyrektor wykonawczy Lufthansa Consulting Bernard Knabe. - Dziś dochodzimy do finału działań, które mają otworzyć kolejny etap. Jest to dodawanie lepszego do dobrego. Pełnowartościowe lotnisko musi mieć połączenia biznesowe. Zdajemy sobie sprawę z ogromu problemów, ale chcemy im wyjść naprzeciw – powiedział Jerzy Kropiwnicki. Prezydent przypomniał, że Port Lotniczy im. Władysława Reymonta jest jedynym w Polsce lotniskiem, które za pieniądze gminne przekształciło się ze sportowego w pasażerskie. - Naszą filozofią pracy jest wpływanie na przewoźników, by stworzyli bądź zwiększyli liczbę połączeń z danego lotniska. Tak mamy zamiar pracować m.in. w Łodzi. Miasto ma bardzo dobrą lokalizację i niewykorzystanie jej byłoby marnotrawstwem. To dla nas zaszczyt i cieszymy się, że będziemy mogli współpracować – oświadczył Roland Stein, senior consulting w firmie Lufthansa. Umowa przewiduje koncepcję poprawy zewnętrznej dostępności komunikacyjnej miasta. Głównym zadaniem będzie przyciągnięcie nowych przewoźników do Łodzi. Lufthansa Consulting współpracuje z wieloma firmami lotniczymi i lotniskami z całego świata, m.in. z Bułgarii, Kuwejtu, Niemiec, Szwajcarii, czy Włoch. Na program miasto wyda ponad milion złotych. Pierwszych efektów można spodziewać się po kilku miesiącach. Przez kolejne 2 – 3 lata Lufthansa Consulting będzie monitorować postępy. Strona zobacz link Mista Łodzi
16/06/2008 23:29  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk-81 2008-06-16 23:30   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
"Program Rozwoju Usług Lotniczych dla Lotniska Władysława Reymonta w Łodzi" zaprezentowali w magistracie przedstawiciele Lufthansa Consulting. Ich wizyta dotyczyła umowy o współpracy między Łodzią, a niemiecką firmą. Podpisali ją prezydent miasta Jerzy Kropiwnicki i dyrektor wykonawczy Lufthansa Consulting Bernard Knabe.

- Dziś dochodzimy do finału działań, które mają otworzyć kolejny etap. Jest to dodawanie lepszego do dobrego. Pełnowartościowe lotnisko musi mieć połączenia biznesowe. Zdajemy sobie sprawę z ogromu problemów, ale chcemy im wyjść naprzeciw – powiedział Jerzy Kropiwnicki. Prezydent przypomniał, że Port Lotniczy im. Władysława Reymonta jest jedynym w Polsce lotniskiem, które za pieniądze gminne przekształciło się ze sportowego w pasażerskie.

- Naszą filozofią pracy jest wpływanie na przewoźników, by stworzyli bądź zwiększyli liczbę połączeń z danego lotniska. Tak mamy zamiar pracować m.in. w Łodzi. Miasto ma bardzo dobrą lokalizację i niewykorzystanie jej byłoby marnotrawstwem. To dla nas zaszczyt i cieszymy się, że będziemy mogli współpracować – oświadczył Roland Stein, senior consulting w firmie Lufthansa.

Umowa przewiduje koncepcję poprawy zewnętrznej dostępności komunikacyjnej miasta. Głównym zadaniem będzie przyciągnięcie nowych przewoźników do Łodzi. Lufthansa Consulting współpracuje z wieloma firmami lotniczymi i lotniskami z całego świata, m.in. z Bułgarii, Kuwejtu, Niemiec, Szwajcarii, czy Włoch.

Na program miasto wyda ponad milion złotych. Pierwszych efektów można spodziewać się po kilku miesiącach. Przez kolejne 2 – 3 lata Lufthansa Consulting będzie monitorować postępy.
Strona zobacz link Mista Łodzi
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy