Limit wagi personelu pokładowego w Air India

Perosnel pokładowy Air India skarży się na limity wagi, które stosuje wobec nich pracodawca. Są one wyliczane na podstawie wieku i wzrostu danej osoby. Prasa opisuje przypadek jednej ze stewardes z 26-letnim stażem pracy, której odmówiono dopuszczania do pracy i wypłaty pensji z racji zbyt dużej wagi ciała. Kobieta przy 164 cm wzrostu, waży ok. 67 kg. Przy okazji dodam, że Air India od pryszłego roku
11/06/2008 15:27  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marecki 2008-06-11 15:47   
marecki - Profil marecki
Air India tranformuje w ostatnich latach dużą część floty; m.in. zamówili sporo B787 i B777 (już kilka mają); wycofali tez większość starszych maszyn, zwłaszcza A310. Ale jak wygląda u nich praktyka, to nie wiem, bo nia miał okazji korzystać z ich usług:)
hamburg 2008-06-11 15:45   
hamburg - Profil hamburg
marecki: No wlasnie przed chwila tez sprawdzilem :-)
marecki 2008-06-11 15:44   
marecki - Profil marecki
hamburg: nie jest jeszcze, ma przystąpić od 1 lutego 2009 (wg przewidywań). Na razie sojusz poszerza się o MS od lipca.
hamburg 2008-06-11 15:41   
hamburg - Profil hamburg
dodam moje zrodlo. Gazeta ,,Welt Kompakt´´ z konca marca (lecialem wtedy do KRK na spotkanie :-))
hamburg 2008-06-11 15:40   
hamburg - Profil hamburg
marecki: A czasami Air India juz nie jest w Star Alliance? Cos kiedys wlasnie czytalem o tym....ale pewien nie jestem.
W ogole o Air India slychac jakies dziwne rzeczy. Pasazerowie skarza sie na stare wyposarzenie samolotu....podobno smierdzi w kabinie. I odwoluja loty nie placac pasazera odszkodowania.
marecki 2008-06-11 15:34   
marecki - Profil marecki
...od przyszłego roku ma przystąpić do Star Alliance (urwało mi poprzedni wątek:-o)
marecki 2008-06-11 15:32   
marecki - Profil marecki
Perosnel pokładowy Air India skarży się na limity wagi, które stosuje wobec nich pracodawca. Są one wyliczane na podstawie wieku i wzrostu danej osoby. Prasa opisuje przypadek jednej ze stewardes z 26-letnim stażem pracy, której odmówiono dopuszczania do pracy i wypłaty pensji z racji zbyt dużej wagi ciała. Kobieta przy 164 cm wzrostu, waży ok. 67 kg. Przy okazji dodam, że Air India od pryszłego roku
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy