Paszport dla dziecka

Mam następujący pytanie: Czy 5 letnie dziecko przejdzie odprawe na podstwie dowodu osobistego? (posiada dowód tymczasowy, dla dziecka, który ma ważność 10 lat). Podczas lotu będzie pod opieką swojej mamy. Dziś dowiedziałam się, że dziecko musi mieć PASZPORT... a zważając na fakt, że wylot jest za dwa dni, troche jest to moim znajomym nie na rękę. Dla świętego spokoju wolę sie upewnić. Dziękuję wszytskim za odpowiedź...
11/06/2008 09:51  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jo_ann 2008-06-11 09:59   
jo_ann - Profil jo_ann
Dziękuję :)
hamburg 2008-06-11 09:58   
hamburg - Profil hamburg
jo_ann: Potzebny jest tylko dowod tosamosci. Czili dowod osobisty tymczasowy jest tez takim dowodem tosamosci. Paszport jest tylko potrzebny (lub dziecko musi byc wpisane do paszportu jednego z rodzicow) jezeli oposzcza granice UE, Norwegii, Szwajcari i Islandii.
jo_ann 2008-06-11 09:55   
jo_ann - Profil jo_ann
Mam następujący pytanie: Czy 5 letnie dziecko przejdzie odprawe na podstwie dowodu osobistego? (posiada dowód tymczasowy, dla dziecka, który ma ważność 10 lat). Podczas lotu będzie pod opieką swojej mamy.
Dziś dowiedziałam się, że dziecko musi mieć PASZPORT... a zważając na fakt, że wylot jest za dwa dni, troche jest to moim znajomym nie na rękę. Dla świętego spokoju wolę sie upewnić. Dziękuję wszytskim za odpowiedź...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy