×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Paszport dla dziecka


Mam następujący pytanie: Czy 5 letnie dziecko przejdzie odprawe na podstwie dowodu osobistego? (posiada dowód tymczasowy, dla dziecka, który ma ważność 10 lat). Podczas lotu będzie pod opieką swojej mamy. Dziś dowiedziałam się, że dziecko musi mieć PASZPORT... a zważając na fakt, że wylot jest za dwa dni, troche jest to moim znajomym nie na rękę. Dla świętego spokoju wolę sie upewnić. Dziękuję wszytskim za odpowiedź...

11/06/2008 09:51,  
<>

gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

  
Dziękuję :)
11/06/2008 09:59  

  
jo_ann: Potzebny jest tylko dowod tosamosci. Czili dowod osobisty tymczasowy jest tez takim dowodem tosamosci. Paszport jest tylko potrzebny (lub dziecko musi byc wpisane do paszportu jednego z rodzicow) jezeli oposzcza granice UE, Norwegii, Szwajcari i Islandii.
11/06/2008 09:58  

  
Mam następujący pytanie: Czy 5 letnie dziecko przejdzie odprawe na podstwie dowodu osobistego? (posiada dowód tymczasowy, dla dziecka, który ma ważność 10 lat). Podczas lotu będzie pod opieką swojej mamy.
Dziś dowiedziałam się, że dziecko musi mieć PASZPORT... a zważając na fakt, że wylot jest za dwa dni, troche jest to moim znajomym nie na rękę. Dla świętego spokoju wolę sie upewnić. Dziękuję wszytskim za odpowiedź...
11/06/2008 09:55  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie