Przesiadka na lotnisku w Irlandii

Cześć mam pytanie. Kupiłam właśnie 2 bilety. Moim celem jest Anglia jednak mam przesiadkę w Dublinie w Irlandii. Problem jest taki, że w Irlandii panuje 14sto dniowa kwarantanna dla polaków, a ja nie kupiłam biletu do anglii z przesiadką, tylko bilet do Irlandii i bilet do Anglii osobno. Czy w takiej sytuacji będę musiała przejść jakąś kwarantanne?
19/08/2020 22:47  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_23938 2020-08-27 13:06   
gość_23938 - Profil gość_23938
Nie, nie musisz
Wypełnij tylko jedną sekcję Locator form i spokojnie możesz lecieć z przesiadką, jeśli lot jest tego samego dnia. Jeśli zostajesz na noc, to izolacja obejmuje tylko dobę i nikt cię nie będzie kontrolować, możesz spokojnie wylecieć
gość_b87c6 2020-08-25 21:48   
gość_b87c6 - Profil gość_b87c6
Nie, pozostan na lotnisku .
marqoos_pl 2020-08-22 09:05   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Odważny krok kupując tak bilet, a potem sprawdzać, czy się da...
Będziesz musiała wypełnić Passenger Locator Form przed przylotem oraz zachować wszelkie środki ostrożności. Tutaj jest dokładny link do formy oraz dodatkowe informacje: gov.ie/en/publication/ab900-covid-19-passenger-locator-form/ ***** Przepraszam, jeżeli odpowiedź dwa razy się pojawiła.
marqoos_pl 2020-08-22 09:01   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Hm... Odważny krok kupując tak bilety, a potem sprawdzać, czy się da...
Ale... Będziesz musiała wypełnić Passenger Locator Form (przed lądowaniem w IRL) oraz zachować wszystkie środki ostrożności (jakbyś była potencjalnie chora) w czasie tranzytu. Tutaj jest forma i wszystkie oficjalne informacje: zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy