Ktoś wie jak idzie Jet Air?

Mam pytanie czy wie ktos jak idzie lini JetAir bo jak patrze na system rezerwacyjny to niektore loty sa pelne czy to prawda?? dzieki za odpowiedz. A jesli jest tak dobrze to tylko zyczyc im takiego oblozenia w przyszlosci :)
09/06/2008 02:04  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lmajchrowski 2008-06-09 13:22   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Stenus taka praca ze ladem trzeba wracac ale nie jest zle :) To widze ze jednak da sie jakos utrzymac na rynku wiecej niz pol roku
masaj 2008-06-09 12:55   
masaj - Profil masaj
hehehe - wcale nie, tylko Kopernik zakreci kula i juz jestes na miejscu...
marecki 2008-06-09 12:29   
marecki - Profil marecki
to zostaje helikopter Przewielebnego Ojca Dyrektora.
gral 2008-06-09 10:22   
gral - Profil gral
a jak ktos leci z wawy do telewizji do torunia? :)
czeko 2008-06-09 10:11   
czeko - Profil czeko
a ja zapytalem 2 tyg temu o taryfe "last minute" i pani przyznala sie, ze ona TERAZ juz nie istnieje, byla tylko w styczniu czy jakos tak, na trasie poznan-krakow i jeszcze do lodzi... szkoda. powiedzialem jej, ze "jak to puszcze w eter to bedzie nieciekawe info", no ale juz nic nie odpowiedziala... fajny jest ten lot bdg-waw poznym popoludniem i powrot wieczorem, bo mozna wrocic tego samego dnia, np po nagraniu dla tv :)
gral 2008-06-09 09:49   
gral - Profil gral
tez mi sie lecialo super jetairem. i od zawsze powtarzam ze im mniejszy tym lepszy :)
humbak 2008-06-09 09:30   
humbak - Profil humbak
A ja juz lecialem nimi az 4 razy (2x jako LOT do/z BZG, a 2x jako Jet Air na Muchowiec).
marecki 2008-06-09 09:26   
marecki - Profil marecki
ciekawa opowieść....:) swoją drogą masz racje, że ludzie o tym kompletnie nie wiedzą; ostatnio pytałem znajomych którzy trochę sie przemieszczają biznesowo i jak usłyszeli, że można dostać się z KRK do POZ i wrócić tego samego dnia, byli mocno zdziwieni. A co do małych samolotów, choć może już nie aż tak małych...to niedwano rozmawiałem z Koreańczykiem, z którym leciałem BUD-WAW - jak czekaliśmy na lotnisku, drążył temat co to jest LOT i czym lata, był nieco zaniepokojony faktem, że samolot będzie mały, ale potem jak zobaczył i wsiadł do ERJ145 był zachwycony!!!
tomekk-81 2008-06-09 09:25   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
ja leciałem maluchem z Ancony do MXP i nie wspominam miło ;)
szot 2008-06-09 09:23   
szot - Profil szot
Te zatyczki do uszu już mnie przerażają na samą myśl o JetAir ale może się mylę bo jeszcze nimi nie leciałem i takim niemal awionetkowym samolocikiem...
tomekk-81 2008-06-09 09:18   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
Z LCJ najlepiej wypada Wiedeń, potem Copenhaga a na końcu Berlin. Załaczam kilka komentarzy z łódzkiego forum: ---W poniedziałek 26 maja poranny samolot do Wiednia tylko 6 pasażerów. Ale za to
przyleciało 15 z tego 11 do Łodzi a 4 do Bydgoszczy---Podejrzewam, że wielu ludzi nawet nie wie, że istnieje coś takiego jak Jetair. Ale swoją drogą, im więcej takich jak Ty.. jeden powie ciocii, inny wujowi, a jeszcze inny znajomemu biznesmenowi, a oni podadzą dalej, to wierzę, że ten kierunek ma szansę na utrzymanie. Przecież z Wawy to chyba jeden z najbardziej dochodowych kierunków. A i z LCJ jest coraz lepiej. Sporo lotów odwoływano na początku. Ostatnio, jak widzę, leci każdy. Nawet Berlin.---Podrózuję sporo służbowo i przez Wiedeń leciałem już 3 razy. Z tego mojego skromnego doświadczenia linia wydaje się na tym kierunku solidna i punktualna. Nie odwołuje rejsu nawet w przypadku gdy na trasie Łódź-Wiedeń-Łódź ma tylko 1 pasażera---Od kiedy odkryłem ten lot (niestety faktycznie jego reklama i promocja szwankuje) olewam Okęcie, którego przyznam nie znoszę. Nie dlatego, że mam coś przeciwko Warszawie i jego lotnisku. Po prostu dla nas łodzian jest ono skrajnie niewygodne. Na dojazd traci się dużo czasu i pieniędzy. 2-3 godziny samochodem, pociągiem lub autobusem, kolejki do odprawy, marnowany długi czas oczekiwania na odlot, długie oczekiwanie na bagaż. Do tego opłaty za parkowanie samochodu.---Na koniec sprawa tego "małego samolociku". Na innych wątkach wyczytałem, że to wstyd dla Łodzi, że to niepoważne itd. To jest przejaw kompleksów tych autorów.

W polemice z nimi anegdota. Rozmawiam z austriackim partnerem. Zapada decyzja, że nazajutrz spotykamy się w Warszawie w jednym z ministerstw z interwencją. Planujemy podróż. W końcu postanawiamy, że razem jeszcze tego wieczora polecimy do Łodzi, przenocujemy u mnie w domu i następnego dnia pojedziemy samochodem do stolicy. W podrózy spokojnie sobie wszystko jeszcze przedyskutujemy, a przy okazji pozna moją rodzinę (jego - miałem przyjemność poznać wcześniej).

Wchodzimy do samolociku. Ja oczywiście też z polsko-łódzkimi kompleksami próbuję coś wyjaśniać, usprawiedliwiać. On nawet mnie nie słucha. Zachwycony! - Dlaczego mi nie powiedziałeś, że polecimy takim małym - zgłasza pretensje. Okazuje się, też bardzo dużo służbowo lata, że nienawidzi wielkich samolotów. Irytuje go długie wsiadanie i wysiadanie. Tłum ciał i związana z tym wiązanka perfum, zapachów czy potu. I tak dalej, i tym podobne. Na moją uwagę, że tu głośniej, puka się w czoło i odpowiada, że to oczywiste, iż w małych jest większy hałas i spokojnie włóżył zatyczki do uszu.---
marecki 2008-06-09 08:55   
marecki - Profil marecki
na trasie KRK-POZ (/BZG) jak na razie solidnie latają; bez opóźnień i odwołanych rejsów.
humbak 2008-06-09 08:54   
humbak - Profil humbak
To nie leciales z Dallas do Chicago? Lądem? :o)
lmajchrowski 2008-06-09 05:22   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Nie w Chicago. W Dallas bylem 21 maja.
humbak 2008-06-09 02:19   
humbak - Profil humbak
A TY siedzisz teraz w Dallas?
lmajchrowski 2008-06-09 02:06   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Mam pytanie czy wie ktos jak idzie lini JetAir bo jak patrze na system rezerwacyjny to niektore loty sa pelne czy to prawda?? dzieki za odpowiedz. A jesli jest tak dobrze to tylko zyczyc im takiego oblozenia w przyszlosci :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy