LOT do domu - brak możliwości, zmiany, anulowania biletu

Mam bilet na niedzielę 5.04 ze Sztokholmu do WAW. Z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogę lecieć do domu. Chciałem anulować bilet, lub przepisać na inną osobę lecz nie me takiej możliwości. Pewno znalazł by się ktoś chętny na powrót do domu w tych trudnych czasach a tak miejsce w samolocie się zmarnuje.
02/04/2020 21:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_49cfc 2020-04-20 22:16   
gość_49cfc - Profil gość_49cfc
W żadnej linii lotniczej nie otrzymasz zwrotu kosztów biletu, który był zakupiony w taryfie bezzwrotnej. Anulowanie rezerwacji zwalnia miejsce, na które linia może sprzedać bilet innej osobie. Jeśli anulowanie następuje przed wylotem to wówczas pasażer otrzyma zwrot niektórych podatków naliczonych w cenie biletu. W Locie anulowanie rezerwacji jest możliwe tylko telefonicznie lub osobiście w kasie Lotu.
gość_32daf 2020-04-04 17:22   
gość_32daf - Profil gość_32daf
No właśnie, na stronie nie ma możliwości anulowania rezerwacji. Chodzi mi właśnie o zwolnienie mliejsca w samolocie a nie koniecznie o kasę ! W jaki sposób można ten bilet anulować?
Luftwaffe 2020-04-02 22:32   
Luftwaffe - Profil Luftwaffe
Ja mialem mieć jutro lot z alikante ale stało się tak że od trzech dni jestem na kwarantannie w Walencji miałem kontakt z zakażoną osobą i nie moge wychodzić przez dwa tygodnie z domu. 3 dni temu napisałem im jaka jest sytuacja przez mesengera na ich stronie na FB bo nie było sposobu żeby sie można było dodzwonić. Oczywiście bez odpowiedzi Dziś udało mi sie dodzwonić i konsultant powiedział że mi nic nie przysługuje żaden zwrot zmiana czy voucher. Anulowałem więc rezerwacje by ktoś jescze mogł polecieć zamiast mnie a wiem że od 4 dni maja komplet na ten rejs. Więc sprzedałi drugi raz bilet (sprawdzone).. Złożyłem reklamacje i odowiedź negatywną dostałem UWAGA w ciagu 57 minut. Taka jest ich polityka i uczciwość.NIE POLECAM tego tworu z kartonu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy