Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

LOT do domu - brak możliwości, zmiany, anulowania biletu

gość_32daf
gość_32daf
Mam bilet na niedzielę 5.04 ze Sztokholmu do WAW. Z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogę lecieć do domu. Chciałem anulować bilet, lub przepisać na inną osobę lecz nie me takiej możliwości. Pewno znalazł by się ktoś chętny na powrót do domu w tych trudnych czasach a tak miejsce w samolocie się zmarnuje.

02/04/2020 21:48,  
<>

gość_39736 - Profil
gość_39736

gość_49cfc - Profil
gość_49cfc

W żadnej linii lotniczej nie otrzymasz zwrotu kosztów biletu, który był zakupiony w taryfie bezzwrotnej. Anulowanie rezerwacji zwalnia miejsce, na które linia może sprzedać bilet innej osobie. Jeśli anulowanie następuje przed wylotem to wówczas pasażer otrzyma zwrot niektórych podatków naliczonych w cenie biletu. W Locie anulowanie rezerwacji jest możliwe tylko telefonicznie lub osobiście w kasie Lotu.
20/04/2020 22:16  

gość_32daf - Profil
gość_32daf

No właśnie, na stronie nie ma możliwości anulowania rezerwacji. Chodzi mi właśnie o zwolnienie mliejsca w samolocie a nie koniecznie o kasę ! W jaki sposób można ten bilet anulować?
04/04/2020 17:22  

Ja mialem mieć jutro lot z alikante ale stało się tak że od trzech dni jestem na kwarantannie w Walencji miałem kontakt z zakażoną osobą i nie moge wychodzić przez dwa tygodnie z domu. 3 dni temu napisałem im jaka jest sytuacja przez mesengera na ich stronie na FB bo nie było sposobu żeby sie można było dodzwonić. Oczywiście bez odpowiedzi Dziś udało mi sie dodzwonić i konsultant powiedział że mi nic nie przysługuje żaden zwrot zmiana czy voucher. Anulowałem więc rezerwacje by ktoś jescze mogł polecieć zamiast mnie a wiem że od 4 dni maja komplet na ten rejs. Więc sprzedałi drugi raz bilet (sprawdzone).. Złożyłem reklamacje i odowiedź negatywną dostałem UWAGA w ciagu 57 minut. Taka jest ich polityka i uczciwość.NIE POLECAM tego tworu z kartonu.
02/04/2020 22:32  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: