×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polak zatrzymany za papierosy w samolocie


Brytyjska policja zatrzymała 22-letniego Polak za to, że palił papierosy na pokładzie samolotu lecącego na Wyspy. Pasażer po przesłuchaniu został zwolniony za kaucją – podaje serwis BBC News. Młody mężczyzna nie zastosował się do próśb personelu linii Ryanair i w trakcie lotu z Wrocławia do Bournemouth notorycznie palił papierosy. Nie stronił przy tym od alkoholu. Poza tym, był agresywny i utrudniał lot innym pasażerom. Załoga powiadomiła o tym brytyjską policję. Na lotnisku w Bournemouth na niesfornego pasażera czekali już funkcjonariusze. Nasz rodak został zatrzymany za zakłócanie porządku publicznego. Po złożeniu wyjaśnień został jednak zwolniony za kaucją.

06/06/2008 16:59,  
<>

gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

  
Poczuł się ważny . . . bo w końcu LECI SAMOLOTEM :P i myślał, że wszystko mu wolno
07/06/2008 16:31  

  
pełna zgodność spider_85
06/06/2008 18:47  

  
Na takiego to najlepiej od razu wysoka kare np. 8 tys i areszt na kilka miesiecy... Jak mnie wkurzaja tacy ludzie
06/06/2008 17:13  

  
heh...zamiast się cieszyć,że grilla nie rozpalił to oni aferę o papierosa robią...:x
06/06/2008 17:12  

  
Brytyjska policja zatrzymała 22-letniego Polak za to, że palił papierosy na pokładzie samolotu lecącego na Wyspy. Pasażer po przesłuchaniu został zwolniony za kaucją – podaje serwis BBC News.
Młody mężczyzna nie zastosował się do próśb personelu linii Ryanair i w trakcie lotu z Wrocławia do Bournemouth notorycznie palił papierosy. Nie stronił przy tym od alkoholu. Poza tym, był agresywny i utrudniał lot innym pasażerom.

Załoga powiadomiła o tym brytyjską policję. Na lotnisku w Bournemouth na niesfornego pasażera czekali już funkcjonariusze. Nasz rodak został zatrzymany za zakłócanie porządku publicznego. Po złożeniu wyjaśnień został jednak zwolniony za kaucją.
06/06/2008 17:00  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie