Roszady w rozkładzie

Korekty w zimowym rozkładzie wprowadza tania linia lotnicza Ryanair na lotach z i do Polski. Więcej rejsów będzie z Bydgoszczy, Gdańska, Rzeszowa i Wrocławia. Stracą Kraków, Łódź, Poznań i Szczecin. W sezonie zimowym 2008/2009 Ryanair ograniczny liczbę lotów na niektórych trasach z Polski. Z Gdańska rzadziej będzie można latać do Frankfurtu Hahn. Zamiast czterech rejsów w tygodniu przewoźnik wprowadził do sprzedaży trzy loty tygodniowo. Częściej za to będzie można polecieć z Gdańska do Londynu Stansted. W rozkładzie zimowym znalazło się jedenaście zamiast siedmiu rejsów w tygodniu. Jeden lot tygodniowo do stolicy Wielkiej Brytanii zyska również Bydgoszcz (zamiast 9 będzie 10). Z Katowic Ryanair częściej będzie latał do Bristolu (4 zamiast 2 rejsów w tydodniu), za to o jeden rejs mniej będzie z Pyrzowic do Dublina. Korekta czeka również Kraków. Będzie to jednak drobna zmiana, bo zamiast cztrech będą trzy loty tygodniowo do Edynburga. Łódź wraca do sytuacji z poprzedniego sezonu zimowego, czyli będzie mniej lotów do Londynu. Liczba połączeń zostanie ograniczona z dziewięciu do siedmiu tygodniowo. O jeden rejs mniej będą mieli Łodzianie do East Midlands. Dwa loty tygodniowo do Londynu ubędą również z Poznania (zamiast 9 będzie 7). Rzadziej będzie też można podróżować do Barcelony, a częściej do Bristolu. Rzeszów i Szczecin zyskają po jednym locie w tygodniu do Dublina. Ze Szczecina rzadziej będzie można za to podróżować do Londynu. Teraz Ryanair obsługuje siedem połączeń, zimą będą to cztery loty. Wrocław zyska połączenia do Bristolu. Zamiast trzech, będą cztery w tygodniu. Do Dublina będzie można polecieć codziennie (obecnie pięć razy w tygodniu). Po stronie strat Wrocław zapisze mniej rejsów do Glasgow Prestwick (2 zamiast 3) i Londynu Stansted (10 zamiast 12).
29/05/2008 17:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-06-03 19:21   
hamburg - Profil hamburg
A z Polski sa np. z GDN do HHN,STN,BHX.
hamburg 2008-06-03 19:14   
hamburg - Profil hamburg
Chce poinformowac ze FR ma bilety za 0,01€ na okres po wakacyjny na dni od pn do czw na wybranych trasach (tez poludniowe). Trzeba troche szukac bo officialnie tej promocji nie ma i nie pisze dokladnie na ktorych trasach sa te loty. Do tej pory znalazlem darmowe loty na trasach LBC-BGY, LBC-NYO BGY-CIA, BGY-ARW, BGY-GRO. GRO-OPO. Milych rezerwacji zycze :-) Ja ide na zakupy :-)))
paolo-79 2008-06-02 23:52   
paolo-79 - Profil paolo-79
hamburg:oby to bylo na B ale nie Brno a Breslau:)))
hamburg 2008-06-02 23:06   
hamburg - Profil hamburg
aynis: No wlasnie....moj mozg chyba tez tak raczej mysli bo od tego czasu juz nigdy nie siedzialem w snie za sterem samolotu :-))))
aynis 2008-06-02 23:03   
aynis - Profil aynis
To może faktycznie lepiej śnij o tych nowych połączeniach i bazach, zamiast o rozbijaniu się ;)
hamburg 2008-06-02 23:03   
hamburg - Profil hamburg
aynis: No juz od wczoraj :-)
hamburg 2008-06-02 23:03   
hamburg - Profil hamburg
aynis: Mi sie raczej ta ,,logistyka´´ linii lotniczych sni...nowe polaczenia...ceny biletow. itp. :-) Raz mi sie snilo ze sterowalem samolot........i rozbilem sie *hahahahahahahaha*
aynis 2008-06-02 23:00   
aynis - Profil aynis
O, i widzę, że już jesteś niebieski :)
aynis 2008-06-02 23:00   
aynis - Profil aynis
Wiesz, mi się czasem śni, że lecę samolotem albo że siedzę za sterami samolotu, ale nigdy nie śniły mi się bazy FR :))
hamburg 2008-06-02 22:58   
hamburg - Profil hamburg
aynis: Dzisiaj rano to samo pomyslalem :-))))))))
aynis 2008-06-02 22:51   
aynis - Profil aynis
hamburg: ale masz sny ;))
hamburg 2008-06-02 22:47   
hamburg - Profil hamburg
aynis: Tego nie moge powiedziec....to jest zawsze roznie...nie kiedy tego samego dnia oglaszaja (np. STN-Zweibrücken)..a nie kiedy po kilku tygodniach (np. BRE-FUE)....hmmm...ale cos czuje ze jeszcze w tym tygodniu :-) A w ogole to dzisiaj mi sie snilo ze Brno zostalo pierwsza baza FR w wschodniej europie :-)))))))))
aynis 2008-06-02 22:08   
aynis - Profil aynis
hamburg: po ilu dniach mówisz, że ogłaszają te połączenia z online check-in?
hamburg 2008-06-01 18:31   
hamburg - Profil hamburg
O to wlasnie chodzi...tyle skasowali....aby wiecej takich dobrych wiesci bylo. :-)
aynis 2008-06-01 18:28   
aynis - Profil aynis
No oczywiście - lokalny patriotyzm :)) W końcu tyle skasowali ostatnio nam połączeń, że teraz pora na dobre wieści...
hamburg 2008-06-01 18:27   
hamburg - Profil hamburg
aynis: A szczegolnie na te z GDN :-))))))
aynis 2008-06-01 18:24   
aynis - Profil aynis
To teraz czekamy na oficjalne info o nowych połączeniach :)
hamburg 2008-06-01 15:45   
hamburg - Profil hamburg
katowiczan: Ale sprawdza sie ( moja teoria) :-)))/ A tak prez przypadek zauwazylem ze z rozkladu lotow z i do Kerry na jesien Kerry stanie sie baza FR.
katowiczan 2008-06-01 15:03   
katowiczan - Profil katowiczan
Bardzo ciekawi mnie co z Luton bo wynika z teorii hamburga, że dodadzą tam 7 połączeń, a z tego co wiem to FR nie mógł się ostatnimi czasy dogadać z władzami LTN, to by była spora niespodzianka bo oznacza nowy samolot, ponieważ te 4 nie dadzą rady tego obsłużyć...
aynis 2008-06-01 14:55   
aynis - Profil aynis
gral: tylko chwilowo, wstępnie na pół roku wracam. Muszę wrócić, żeby skończyć studia :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy